Wyszukiwanie recenzji

poniedziałek, 14 marzec 2011 00:08

Karin E. Weiss - "Seksualność kobiety I. Mit, rzeczywistość, możliwości"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Seksualność kobiety I. Mit, rzeczywistość, możliwości Seksualność kobiety I. Mit, rzeczywistość, możliwości PUA Lifestyle

Przeczytałem i szczerze mówiąc nie wiem o czym była ta książka.

Autorka z uporem maniaka tłumaczy kobietom (książka jest do nich skierowana) ze seksualność kobiet to ich własna sprawa, nie są zmuszane do niczego, tym bardziej zadowalania zawsze i wszędzie swoich partnerów. To oczywiście prawda, tylko moim zdaniem autorka spóźniła się z ta książka tak z grubsza 80 lat. Sufrażystki byłyby zachwycone, ale wątpię czy kobiety 21. wieku znajda tutaj coś dla siebie. Tym bardziej mężczyźni. Ostatnie trzy akapity w zamyśle autora tłumaczą o czym była książka, wygląda to nawet zachęcająco: "Wykład ten, bezpośredni i prowokujący, kwestionuje anachroniczne stereotypy o seksie i miłości". Mimo, że jest to prawda to wypadałoby dyskretnie zauważyć, że od czasów, w których panowały obalane poglądy minie niedługo 100 lat i trochę w tym czasie się zmieniło, z cala rewolucją seksualną na czele.

Dodatkowe informacje

  • Autor: Karin E. Weiss
  • Tytuł: Seksualność kobiety I. Mit, rzeczywistość, możliwości
Czytaj 17050 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 15:18

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Karin E. Weiss - "Seksualność kobiety I. Mit, rzeczywistość, możliwości"