Wyszukiwanie recenzji

środa, 09 marzec 2011 08:46

Alan Loy McGinnis - "Sztuka motywacji"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Sztuka motywacji Sztuka motywacji PUA Lifestyle

Jeśli szukasz pozycji, która pomoże Ci lepiej siebie motywować do działania to... NIE sięgaj po tą książkę bo tego nie dotyczy.

Pozycja dotyczy motywacji innych ludzi. Co tez się przydaje, szczególnie jeśli pracujesz zarządzając ludźmi. 12 zasad wydobywania z ludzi tego, co w nich najlepsze i pokaźny opis każdej z nich. Książkę przeczytałem jakiś czas temu i szczerze powiedziawszy nie za bardzo mogę sobie przypomnieć jakąś konkretną rzecz którą należałoby o niej powiedzieć - co tez świadczy co nieco o tej pozycji. Z drugiej strony to jedna z tych hitowych pozycji, z rozlicznymi przykładami rożnych ludzi, którzy coś zrobili i dzięki czemu my możemy się czegoś nauczyć. To oczywiście bardzo na plus bo zawsze to poszerzanie horyzontów. Niemniej - nie zachęcam, nie odradzam...

Dodatkowe informacje

  • Autor: Alan Loy McGinnis
  • Tytuł: Sztuka motywacji
Czytaj 5877 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 15:15

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Alan Loy McGinnis - "Sztuka motywacji"