Wyszukiwanie recenzji

wtorek, 31 styczeń 2012 05:30

David X - "Pieprzyłem Meksykanki, pieprzyłem Indianki"

Napisane przez 
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Pieprzyłem Meksykanki, pieprzyłem Indianki Pieprzyłem Meksykanki, pieprzyłem Indianki PUA Lifestyle

Słynny ebook Davida X czytywałem już wielokrotnie. Nie to żebym był takim jego fanem - chodzi o to, że polski ebook krążący po sieci (w różnych wersjach) jest w tak beznadziejnej i pomieszanej formie, że robił go chyba sam David X żeby zniechęcić ludzi do ściągania książek z Internetu.

Każda polska wersja miała pomieszane i powtarzane akapity, przez co drugie pół książki robiło się wręcz nieznośnym do czytania, nie mówiąc już o nauce. Dlatego po kilku podejściach, łącznie z wykreślaniem powtarzających się fragmentów, uznałem, że najlepiej będzie przeczytać oryginalną, angielską wersję i dopiero wtedy ebook uznać za w pełni przeczytany. Poza tym generalnie trzeba przyznać, że książki w oryginale są dużo lepsze. Ebook David X, który w PL jest już wręcz kultowy, mimo, że w zasadzie nie ma tytułu a wymieniony tutaj pochodzi od pierwszych jego słów, za to bardzo trafnie oddaje jego charakter - dobitny, bezpośredni, wręcz dosadny i zdecydowanie niepoprawny politycznie. Czyli to co tygryski lubią najbardziej. Bez zbędnego owijania w bawełnę, bezpośrednio i wprost do celu - tak jest styl Davida X. Najważniejsze w związku? Szczerość, zaufanie, szacunek. Zasady w podrywie? Dwie: kogo obchodzi co ona myśli i ty jesteś najważniejszą osobą w związku. Dziewczyna stwarza problemy, nie chce ich zaakceptować? My way or the highway. Proste jak drut. I jakże prawdziwe. A dodatkowo, jeśli wierzyć licznikowi Davida (>500 !), niesamowicie skuteczne. Nie ważne kto w PU jest twoim guru, ebook Davida X musisz przeczytać.

Dodatkowe informacje

  • Autor: Dawid X
  • Tytuł: Pieprzyłem Meksykanki, pieprzyłem Indianki
Czytaj 151848 razy

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy David X - "Pieprzyłem Meksykanki, pieprzyłem Indianki"