Wyszukiwanie recenzji

wtorek, 31 styczeń 2012 05:23

Blek - "Skuteczna nauka uwodzenia"

Napisane przez 
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Skuteczna nauka uwodzenia Skuteczna nauka uwodzenia PUA Lifestyle

Muszę szczerze przyznać, że ebook Bleka, współpromowany przez pualifestyle, mi się nie podobał. Zresztą, jak sam autor przyznał, początkowo nie miał to być ebook a jedynie kolejny post na bloga.

Może to stało u źródeł niepowodzenia ebooka. Bo niektóre fragmenty to żywcem kopiuj/wklej z postów na blogu - a żeby ebook był stylistycznie dobry trzeba by to wcześniej wyłapać. Merytorycznie - może i nie jest źle, ale jedyne co mi utkwiło w pamięci to ciągłe przypominanie Bleka, że uczysz się z jego wieloletnich doświadczeń, że nie musisz robić nic poza wyjściem do kobiet i że po przeczytaniu tego ebooka będziesz o kilka lat do przodu w PU od innych. I tu w zasadzie jest główna przyczyna niskiej oceny tej pozycji - Blek ewidentnie napisał lekturę wyłącznie dla osób dla których to będzie pierwszy spotkanie z tego typu tematyką. Inni nie mają tam zbytnio czego szukać, bo jedyne co mogę wymienić "in plus" to zasada małych kroczków: jeśli nie umiesz dobrze otwierać nie ma sensu czytać kolejne materiały "na zapas".

Dodatkowe informacje

  • Autor: Blek
  • Tytuł: Skuteczna nauka uwodzenia
Czytaj 50352 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 31 styczeń 2012 05:30

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Blek - "Skuteczna nauka uwodzenia"