Wyszukiwanie recenzji

środa, 10 listopad 2010 22:44

Allan & Barbara Pease - "Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map PUALifestyle

Ciekawa ksiazka opisujaca roznice miedzy plciami. Opisuje i tlumaczy wiele kobiecych i meskich zachowan. Tlumaczy, z czego one wynikaja i dlaczego przybieraja taka forme.

Autorzy wielokrotnie podkreslaja ze wlasciwe wyjasnienie tematu byloby niemozliwe przy zachowaniu poprawnosci politycznej ale szczerze musze przyznac ze czytalem duzo bardziej niepoprawne politycznie ksiazki. Nie jest to zarzut, wszak autorzy sa swiatowej slawy ekspertami w dziedzinie relacji interpersonalnych. Ksiazka jest bardzo dobrze napisana, z humorem, i bardzo dobrze sie ja czyta. Z pewnoscia po jej lekturze mozna duzo lepiej zrozumiec kobiece (i meskie) zachowania.

Dodatkowe informacje

  • Autor: Allan & Barbara Pease
Czytaj 21909 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 13:55

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Allan & Barbara Pease - "Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map"