Wyszukiwanie recenzji

środa, 10 listopad 2010 22:43

Allan & Barbara Pease - "Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą PUALifestyle

Ksiazka bardzo podobna do wczesniejszej pozycji, chociaz uczciwie trzeba przyznac ze omawiane tematy praktycznie sie nie powtarzaja.

Opisuje i wyjasnia wiele kobiecych i meskich zachowan ktore nieraz doprowadzaja przedstawicieli drugiej plci do szalu. Autorzy odpowiadaja na najczesciej zadawane pytania dotyczace motywow postepowania partnerow (chociaz ksiazka nie jest adresowana do osob w zwiazkach). Nie wiem czy ksiazka dostarcza jakiejs konkretnej wiedzy ktora bezposrednio moze sie przydac w uwodzeniu ale z pewnoscia znacznie poszerza wiedze nt. relacji interpersonalnych ktorymi kobiety sie tak interesuja dzieki czemu znacznie poszerza nasz zasob tematow do rozmow z kobietami.

Dodatkowe informacje

  • Autor: Allan & Barbara Pease
Czytaj 17391 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 13:55

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Allan & Barbara Pease - "Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą"