Wyszukiwanie recenzji

czwartek, 24 marzec 2011 21:51

Łukasz Milewski - "Czas na zmiany"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(2 głosów)
Czas na zmiany Czas na zmiany PUA Lifestyle

Wartościowa pozycja opowiadająca o pewnym rodzaju podejścia do życia tak aby wynieść z niego to czego naprawdę oczekujemy.

Nie to co się nam należy, bo jak można przeczytać w jednym z rozdziałów "nic ci się w życiu za darmo nie należy". Książka dużo traktuje o marzeniach (i dobrze!) a następnie o celach. Czasem nawet krótkie i proste zdania pokazują jak wielka siła za nimi się kryje - ot takie "marzyc trzeba umieć" czy "najlepsze w przyszłości jest to, że sami ja tworzymy". Autor jest, (jak dowiadujemy się już po lekturze) ekspertem w dziedzinie osiągania celów życiowych i motywacji. Drugie to raczej prawda (świetne opowiadania o tym jak nie stracić przez lenistwo życia), w pierwsze tez jestem skłonny uwierzyć. Poza tym w myśl zasady, że książka jest warta tyle ile z niej wynotowałeś(as) trzeba stwierdzić, że rzeczywiście jest tego trochę. Dlatego trzeba zwyczajnie przyznać, książka jest dobra, chociaż dla mnie jakby tak nagle i trochę za szybko (181 stron) się skończyła.

Dodatkowe informacje

  • Autor: Łukasz Milewski
  • Tytuł: Czas na zmiany
Czytaj 23589 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 15:24

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Łukasz Milewski - "Czas na zmiany"