Wyszukiwanie recenzji

czwartek, 24 marzec 2011 21:45

Mikołaj Rylski - "Jak zbudować finansowe imperium?"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(2 głosów)
Jak zbudować finansowe imperium? Jak zbudować finansowe imperium? PUA Lifestyle

Znów muszę to napisać, prawdopodobnie najlepsza książka związana z finansami, rozwojem i inwestowaniem jaka kiedykolwiek czytałem.

Aż dziw bierze, ze książka (właściwie ebook) jest rozprowadzana jako bonus do innych publikacji. Chociaż z drugiej strony ma to pewien sens - zgodnie z podtytułem jest to "40 zasad skutecznego inwestora". 40 zasad - 40 stron. Krotko i na temat. To pewnie przeważyło za tym, że ebook okazał się tylko bonusem. Gdyby rozwinąć tematykę poszczególnych zasad w stylu amerykańskich bestsellerów to stron pewnie wyszłoby z tego ze 300... i jakiś tydzień lektury. A tak, wszystko szybko, sprawnie i lektura na dzień, może dwa. Czytając książki zwykłem robić notatki - czy to wartościowe cytaty, wnioski bądź tez myśli, które pojawiły się w trakcie czytania. O wartości książki Rylskiego najlepiej świadczyć będzie, że z 40 opisanych zasad do zanotowania na już, nadaje się około 30 z nich. Gorąco polecam wszystkim - wszak znajomość zasad rządzących pieniędzmi (czasami nazywana finansami) jest potężnym czynnikiem budującym atrakcyjność aka DHV. A na marginesie trzeba zanotować, żeby bliżej przyjrzeć się innym publikacjom Rylskiego.

Dodatkowe informacje

  • Autor: Mikołaj Rylski
  • Tytuł: Jak zbudować finansowe imperium?
Czytaj 18913 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 15:24

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Mikołaj Rylski - "Jak zbudować finansowe imperium?"