Wyszukiwanie recenzji

czwartek, 24 marzec 2011 15:47

Steve Biddulph - "Męskość"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(1 Głosuj)
Męskość Męskość PUA Lifestyle

Książka polecana przez Merlina. I samo to wystarczy. Od czasów rewolucji przemysłowej męskość przechodzi swoisty kryzys, zmiany sposobu życia wpływają na stopniowe wypaczanie istoty męskości.

Książka opowiada o wielu aspektach życia mężczyzn i stara się pomoc sprawić by mężczyźni na powrót stali tacy jacy być powinni. Autor tej pozycji jest również autorem książek o wychowywaniu chłopców, może dlatego wiele miejsca poświeca właśnie zagadnieniom związanym z tacierzyństwem i ogólnie - życiem rodzinnym. Prowadzi przez relacje z ojcem, seks i uczucia, relacje z płcią piękną, ojcostwo, wychowanie chłopców w wieku szkolnym, męską przyjaźń i kryzysy w pewnym wieku. Wiele miejsca poświęca potrzebie współuczestniczenia innych mężczyzn w wychowywaniu chłopców oraz tworzeniu męskich wspólnot. Bardzo mocne i dobitne słowa, padając opisują jak mężczyzna traci jaja gdy bierze kredyt. To musi skłonić to zastanowienia się. A jak ogólne wrażenia z książki? Szczerze powiedziawszy to zbrakło mi w niej czegoś. Trudno jest się do czegokolwiek przyczepić ale pewien niedosyt jednak pozostał. W takim momencie (na szczęście?) zawsze można sobie powiedzieć, że każda książka ubogaca i poszerza horyzonty.

Dodatkowe informacje

  • Autor: Steve Biddulph
  • Tytuł: Męskość
Czytaj 18133 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 15:23

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Steve Biddulph - "Męskość"