Wyszukiwanie recenzji

czwartek, 24 marzec 2011 13:22

Napoleon Hill - "Myśl! ...i bogać się"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Myśl! ...i bogać się Myśl! ...i bogać się PUA Lifestyle

Trzecia przeczytana w ostatnim czasie książka w stylu amerykańskich bestsellerów, jakże inaczej pisana niż "Magia myślenia kategoriami sukcesu" Schwartza.

Tam wszystko było konkretnie, prosto napisane. Zrób to, tej i tej osobie to pomogło, naucz się tego, popraw to i tamto, i jeszcze wyrób sobie nawyk robienia tamtego. Natomiast tutaj jest praktycznie dokładnie odwrotnie - nie ma nic przedstawionego wprost. Do wszystkiego musisz dojść samemu na podstawie treści zawartych w książce. I chociaż jestem umysłem analitycznym i zazwyczaj zdecydowanie staje po stronie tego pierwszego podejścia (wszystko napisane wprost) to zdaje sobie sprawę i akceptuje istnienie elementów, które są po za obecnymi możliwościami poznania i do których można dotrzeć właśnie w sposób przedstawiony w tej książce. Żeby nie było - nie lubię książek, które będą zdradzać mega tajemniczy sekret na odniesienie sukcesu w życiu, ustawienie jedynego właściwego sposobu myślenia na życie i przy okazji sprawienie ze zupa nigdy nie będzie przesolona. A taki właśnie jest wstęp tej książki. I chociaż skręcało mnie i pewnie nadal będzie skręcać gdy czytam o "Nieograniczonym Rozumie" (nie zapomnij napisać z wielkich liter) to przyznaje bez ogródek ze książka Hilla to pozycja dobra. Absolutnie świetny rozdział o twórczym wykorzystywaniu energii seksualnej. Normalnie poleciłbym wam do przeczytania na probe tylko ten rozdział ale tym razem to nie zdałoby egzaminu. Bo moc tej książki nie jest w konkretnych radach, zdaniach czy fragmentach ale w tym co sobie pomyślisz, do czego sam dojdziesz w trakcie jej czytania. Sam wiec ocen czy warto. Tak btw na koniec - Podręczny Poradnik (ostatnie kilkadziesiąt stron książki) jest jakby zupełnie zbytecznym dodatkiem do książki. Tylko ostatni jego fragment, o szybkim czytaniu, jest cokolwiek warty - reszta to shit i powtarzanie w kolko tego co było wcześniej powiedziane.

 

Dodatkowe informacje

  • Autor: Napoleon Hill
  • Tytuł: Myśl! ...i bogać się
Czytaj 25536 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 15:21

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Napoleon Hill - "Myśl! ...i bogać się"