wtorek, 10 maj 2011 13:59

Minusy internetowego uwodzenia

Napisane przez  Blek
Oceń ten wpis
(4 głosów)

Dzisiaj chciałbym Ci zaproponować do przeczytania krótki tekst na temat minusów internetowego podrywu. Nie wiem czy zacząłeś się bawić w uwodzenie w internecie, czy też nie, ale przeczytaj sobie ten tekst - pokażę Ci dlaczego uważam, że internet to po prostu strata czasu...

Przynajmniej na początek. Bo nie ma co odrzucać go zupełnie, istnieją sposoby na skuteczny podryw w internecie i kiedyś być może coś o tym napiszę. Jednak na początku Twojej drogi warto sobie internetowe podboje odpuścić - istnieje bowiem ryzyko, że wpadniesz w pułapkę w jaką wpada wielu mężczyzn - poprzestaniesz na internecie i zamkniesz się w domu. Będziesz miał kobiety online zamiast w prawdziwym życiu. Potem o wiele trudniej jest uwodzić "normalnie" ponieważ będziesz wolał posiedzieć na portalu randkowym zamiast wyjść na miasto. Nie ucz się więc lepiej złych nawyków i odpuść internet przez najbliższe pół roku.

Bo ogólnie internet jest zły, wypacza postrzeganie kobiet. One w internecie są zupełnie inne niż w życiu - tutaj są zasypywane wiadomościami od frajerów, którzy boją się ich w prawdziwym życiu - frustratów, niepewnych siebie kolesi z kompleksami, którzy są w stanie wykrzesać z siebie jakąś żałochę przed ekranem. To doprowadza kobiety do szału i nic dziwnego. Wśród moich kobiet czy atrakcyjnych koleżanek każdy facet z netu jest traktowany jako gatunek gorszy... oczywiście czasami napisze do nich ktoś fajny, ale mimo to traktują go jako "faceta z netu" i pozostają wobec niego nieufne, czasem skreślają go mimo to. Da się oczywiście taką ramę przebić i umówić spotkanie, jednak procent sukcesu z najseksowniejszymi kobietami jest minimalny. Co ważne w internecie liczą się zdjęcia - nie masz dobrych zdjęć, możesz pomarzyć. To co o sobie piszesz jest istotne dopiero wtedy kiedy się spodobasz kobiecie. Kiedy zaś ona dostaje od Ciebie wiadomość, która jest przeciętna spojrzy na Twoje jedno zdjęcie i zamyka okienko. Dlatego nie dostajesz odpowiedzi. Jeśli nie masz wcale zdjęć tym bardziej pozamiatane.

Dopiero dobre zdjęcia+ciekawy opis+interesująca wiadomość są w stanie sprawić, żeby kobieta jakoś się Tobą zainteresowała. Przy czym tutaj też jest różnie - jeśli trafisz na taką, która imprezuje i ma powodzenie, na 99% ma konto dla lansu i odstrzeli Cię nawet jeśli wszystko się jej w Tobie podoba z prostego powodu - woli facetów w realu, a internet to dla niej zabawa. Wchodzi na fotkę raz na parę dni się dowartościować kiedy ma doła i tyle. I to dosyć zdrowe - ja np. mając w cholerę zajęty plan tygodnia nie mam nawet czasu siedzieć przed kompem czy na portalach w necie - za dużo kobiet w prawdziwym życiu, więc internet odpada. Kobiety podobnie.

A już na koniec zostaje sprawa chamstwa - laski w necie się zwyczajnie odchamiają bardzo często - nie mają jaj spławiać facetów w brutalny sposób w realu, ale już przed kompem obrastają w piórka - każdy przy kompie jest odważny - Ty i one. Dlatego rozmowy są często zdawkowe, kobiety kapryszą, zachowują się źle i nieznośnie itp. Podczas gdy w realu są to wspaniałe dziewczyny. Jak się kiedyś bawiłem fotka.pl miałem dużo takich przypadków - kobiety mnie zlewały, czasami były wulgarne i chamskie, kiedy w końcu udawało mi się do nich dotrzeć i umówić na spotkanie okazywały się fantastyczne.

Internet psuje postrzeganie relacji damsko-męskich - to zupełnie inny świat - im szybciej z niego wyjdziesz tym lepiej dla Ciebie. Prawdziwe życie jest ciekawsze ;) Z czasem nauczysz się uwodzić na tyle, że być może zajrzysz do internetu w poszukiwaniu "nowego źródła dopływu kobiet do Twojego życia". Da się coś na tym polu zdziałać, jednak jest to najtrudniejsza i najmniej efektywna droga. A i kobiety będziesz z internetu miał poniżej swoich możliwości. Zrobisz jak zechcesz oczywiście, jednak ja radzę Ci - odpuść sobie net co najmniej przez najbliższe pół roku.

Czytaj 87472 razy

Logowanie

Ebook - Skuteczna Nauka Uwodzenia

Darmowy kurs uwodzenia.

Pobierz poradnik i dowiedz się jak stać się naturalnym uwodzicielem, dla którego poznawanie kobiet to norma! Jako bonus dwa rozdziały innego ebooka Bleka - "Flirtuj Po prostu", którego ze względu na zamknięty już nakład nie zdobędziesz nigdzie indziej!

Skuteczna Nauka Uwodzenia

POBIERZ: Skuteczna Nauka Uwodzenia - Jak sprawić by uwodzenie weszło Ci w krew?

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Mocne Espresso Minusy internetowego uwodzenia