piątek, 29 kwiecień 2011 15:52

Jak zmienić ramę Chłopak na Kochanek

Napisane przez  Blek
Oceń ten wpis
(1 Głosuj)

"Cześć Blek! Nie będę zbędnie właził w dupsko, mówiąc, że piszesz fajnego bloga i żebyś nie przestawał. Piszę bo mam problem. Naczy się, może to nie jest jakiś mega problem bo w sumie na kobiety nie narzekam, ale jakos tak się dzieje, że one zawsze widzą we mnie materiał na chłopaka - zanim wyląduje z taką w łóżku muszę odbbyć 6-7 randek, po czym ona się we mnie zakochuje i resztę mozesz sobie wyobrazić. Ja natomiast chciałbym zgodnie z Twoimi wskazówkami rozwijać siebie jako uwodziciela i ulepszać swój charakter, poza tym w sumie nie interesują mnie póki co związki, chcę się wyszaleć... Mam 25 lat, nie miałem nigdy problemów ze znalezieniem dziewczyny jako takich, laski mnie lubią, potrafię z nimi gadać... problem w tym, że nie chcę być chłopakiem, tylko kochankiem... jak to zrobić żeby one z góry wiedziały, że mogą liczyć tylko na seks bez całego tego gówna związanego ze związkami?"

To dosyć ciekawy problem - rama "chłopak" i rama "kochanek". Wielu facetów, podobnie jak Vertigo, często ma problem z przynależnością do odpowiedniej. Znam takich, którzy podobnie jak on chcą być kochankami, a lądują w worku "materiał na chłopaka", znam też takich, którzy marzą o związku, a kobiety widzą w nich kawał mięcha (wiem tragedia jak cholera :P).

Wszystko rozbija się jak zwykle o odpowiednie przekonania i odpowiednie sygnały, które świadomie, lub też nieświadomie, wysyłasz kobietom. Lepiej oczywiście wysyłać sygnały świadomie - w tej grze zwanej uwodzeniem mało jest przypadku i nad wszystkim da się przy odpowiedniej wiedzy i umiejętnościach zapanować.

Ustawienie ramy kochanka jest o wiele łatwiejsze niż się wydaje, i łatwiejsze też od ustawienia ramy chłopaka. Dlaczego?

Bo NIE MUSISZ SIĘ W OGÓLE STARAĆ O KOBIETĘ!

To fajne, łatwe i wygodne dla nas przede wszystkim. Jeżeli chcesz być kochankiem skup się na eskalowaniu fizyczności, szybkiemu kontaktowi cielesnemu, nie nawiązuj zbyt dużo połączenia i przede wszystkim - nie wplataj żadnych elementów sugerujących Was razem w przyszłości - nic w stylu "gdzie pojechalibyśmy na wakacje?" albo "pewnie za dwa tygodnie będziemy się bić na poduszki, takie z nas dziwne połączenie charakterów"

Nie ma Was w przyszłości, jesteście Wy tu i teraz i jest okazja żeby to wykorzystać. Ona podoba się Tobie (pokaż jej to całym sobą, bądź bardzo seksualny i otwarty na nią), Ty podobasz się jej (zwracaj jej na to uwagę) więc możecie to wykorzystać bo więcej się już nie zobaczycie. Skupiaj się na tym, co możesz jej dać i na przyjemności. Mów dużo o frajdzie, o tym jak ona na Ciebie działa, jak masz na nią ochotę itd. Kluczem jest nakręcić ją seksualnie, podniecić i zabrać do siebie albo do niej do mieszkania - reszta potoczy się sama.

Potem po seksie całujesz ją w usta, palicie papierosa, mówisz coś śmiesznego, rozbaw ją, śmiejcie się razem, pogadajcie chwilę, ubierz się. Zauważ, że nie ma tutaj żadnego przytulania się po, patrzenia sobie w oczka i innych takich. Musisz to pominąć - ona będzie wiedziała dzięki temu, że nie będziesz jej chłopakiem.

Jeżeli chcesz powtórzyć seks i jeszcze ją zobaczyć wpraw ją w dobry nastrój, niech nie żałuje że to zrobiła, powiedz, że było świetnie i że fajna z niej kobieta, że lubisz takie odważne i pewne siebie kobiety jak ona, że świetnie się dogadacie, że jest podobna do Ciebie bo też lubi szaleństwo i zabawę. Nie bądź romantyczny i czuły - zamiast tego bądź rozrywkowy i zabawny, wesoły. Niech ona kojarzy Ciebie z zabawą i rozrywką, ale nie z uczuciami.

Jeśli zaakceptuje taką ramę to kiedy zadzwonisz do niej umówi się z Tobą. Ważne jest wtedy, żeby zabrać ją do siebie i powtórzyć seks - to umocni ramę. Zatem szybkie piwo w pubie i do Ciebie na seks. W czasie spotkań zero gadania o niczym innym niż Wy - spraw, by na chwile spędzane z Tobą jej świat znikał.

Nie pozwól jej zwierzać się sobie z czegokolwiek - żadnych gadek o tym jak to jej przyjaciółka ją obgadała, jak nie dogaduje się z matką, co kupić bratu na urodziny... nic co może Was połączyć. Kwituj wszystkie tego typu gadki mówiąc "Kochanie, nie przejmujmy się codziennością... jesteśmy tu i teraz, tylko My - świat nie istnieje... pomyślisz o tym później". Stwórz wrażenie, jakby Twoje ramiona były jej ucieczką od codzienności, niech chwile spędzane z Tobą to będzie seks i czas zapomnienia, szaleństwo na które ona może sobie pozwolić tylko z Tobą.

Jeżeli będziesz konsekwentny i nie pozwolisz jej na budowanie połączenia, które sprawi, że zacznie postrzegać Cię jako chłopaka zostaniesz kochankiem. Musisz wtedy zapewniać jej rozrywkę, zabawę, dobry seks i szaleństwo. Nie dawaj jej natomiast uczuć, miłości, poczucia bezpieczeństwa, stabilizacji. Nie bądź na każde zawołanie, nie dzwoń regularnie, spotykajcie się o różnych porach dnia i nocy, czasem co 3 dni, czasem co 2 tygodnie. Niech ona nie będzie Ciebie pewna - pojawiaj się i znikaj z jej życia.

Rama kochanka jest trudna do utrzymania na dłuższą metę i wymaga doświadczenia. Można by o tym napisać całą książkę, tutaj liznąłem tylko temat, mam jednak nadzieję, że wskazówki tutaj zawarte pozwolą Wam obrać właściwy tor postępowania - reszty nauczycie się jak zwykle moją ulubioną metodą... prób i błędów ;)

Czytaj 21678 razy

Logowanie

Ebook - Skuteczna Nauka Uwodzenia

Darmowy kurs uwodzenia.

Pobierz poradnik i dowiedz się jak stać się naturalnym uwodzicielem, dla którego poznawanie kobiet to norma! Jako bonus dwa rozdziały innego ebooka Bleka - "Flirtuj Po prostu", którego ze względu na zamknięty już nakład nie zdobędziesz nigdzie indziej!

Skuteczna Nauka Uwodzenia

POBIERZ: Skuteczna Nauka Uwodzenia - Jak sprawić by uwodzenie weszło Ci w krew?

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Mocne Espresso Jak zmienić ramę Chłopak na Kochanek