niedziela, 10 kwiecień 2011 22:57

Jak to jest mieć wybór?

Napisane przez  Blek
Oceń ten wpis
(5 głosów)

Dlaczego faceci podlizują się kobietom? Dlaczego faceci uganiają się w nieskończoność za kobietami, które nawet ich nie chcą? Dlaczego tak wielu facetów spotyka się z nieatrakcyjnymi kobietami? Czemu trwają w toksycznych, nieudanych związkach?

Odpowiedź na te i podobne pytania jest prosta - NIE MAJĄ WYBORU.

Wielu facetów niestety kompletnie nie ma wyboru wśród kobiet. Biorą to co się nawinie bo nie chcą być samotni. Dlatego kiedy tylko uda im się nawiązać jakąkolwiek bliższą relację z jakąkolwiek kobietą - obojętnie czy im się ona podoba, czy tak średnio, czy ma świetny charakter, czy tylko do przyjęcia - trzymają się jej na siłę i nie chcą puścić.

To smutne i w cholerę niemęskie. Na całe szczęście, my uwodziciele, nie jesteśmy na to skazani. Mamy wybór, możemy przebierać, możemy zachowywać się jak rozkapryszone śliczne kobiety - obrócić ich broń przeciwko nim. Możemy powiedzieć atrakcyjnej kobiecie "nie podoba mi się, że nie nosisz butów na obcasie - przykro mi, ale nie interesujesz mnie" i odejść. Mamy komfort psychiczny wyboru, mamy standardy.

Nie możemy mieć KAŻDEJ kobiety, ale każdą możemy PRÓBOWAĆ zdobyć. Jedne nas odrzucą, jedne odrzucimy my sami - pozostałe zapewnią nam najpiękniejsze chwile w naszym życiu i wiele niezapomnianych emocji. I chociażby dlatego warto uwodzić. Dla tego wyboru, dla poczucia nieograniczonych w zasadzie możliwości. A kiedy masz 100% pewności, że możesz mieć tony kobiet one to czują - przekazujesz taki stan na zewnątrz, co sprawia, że kobiet w Twoim życiu jest coraz więcej. Koło się zamyka.

Wszystko to można osiągnąć po prostu pozbywając się strachu, który jest zresztą bezpodstawny. Wystarczy spróbować żyć tak jak się chce i okazuje się, że można. Szkoda tylko, że tak niewielu próbuje. My jednak jesteśmy uwodzicielami. My próbujemy.

Czytaj 31995 razy

Logowanie

Ebook - Skuteczna Nauka Uwodzenia

Darmowy kurs uwodzenia.

Pobierz poradnik i dowiedz się jak stać się naturalnym uwodzicielem, dla którego poznawanie kobiet to norma! Jako bonus dwa rozdziały innego ebooka Bleka - "Flirtuj Po prostu", którego ze względu na zamknięty już nakład nie zdobędziesz nigdzie indziej!

Skuteczna Nauka Uwodzenia

POBIERZ: Skuteczna Nauka Uwodzenia - Jak sprawić by uwodzenie weszło Ci w krew?

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Mocne Espresso Jak to jest mieć wybór?