poniedziałek, 21 marzec 2011 21:23

Dlaczego nie wszyscy zostają uwodzicielami

Napisane przez  Blek
Oceń ten wpis
(6 głosów)

Tysiące facetów w Polsce zajmuje się uwodzeniem kobiet. Jak się popatrzy po forach to siedzi w tym internecie bardzo duża grupa mężczyzn, którzy „zajmują się” uwodzeniem. Tyle, że niestety tylko pewnie jakieś 10% wszystkich forumowiczów pick-upowych jest uwodzicielami. To trochę dziwne bo start wszyscy mają taki sam - jest baza wiedzowa, jest początkowa podjarka tematem i pierwsze próby podrywu. Dlaczego więc nie każdy zostaje dobrym uwodzicielem?

Myślę, że powody są tak naprawdę trzy:
-nastawienie na szybki i łatwy sukces
-brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności motywowania siebie
-zderzenie z rzeczywistością

Rozwińmy myśl. Sukces, tak – każdy pragnie go osiągnąć, a najlepiej jak najszybciej. Błąd. Pamiętam siebie sprzed tych 4 lat, kiedy to ja mówiłem sobie „miesiąc-dwa” i będę miał wszystkie kobiety świata, mogę wszystko, jestem gość, znam 4 rutyny. Pamiętam, że będąc takim świeżakiem spotkałem się z paroma bardziej doświadczonymi uwodzicielami i na moje pytanie „Ile czasu trzeba, żeby stać się dobrym” usłyszałem „Jak będziesz dużo ćwiczył po roku powinieneś być całkiem niezły”. Pamiętam, że wtedy mój światopogląd trochę runął... ale oni mieli rację!

Dlatego wielu początkujących uwodzicieli szybko się zniechęca. Mają nadzieję, że po paru tygodniach będą alfą i omegą uwodzenia. Niestety – zmiana w charakterze zachodzi powoli. Uwodzenie to jest zabawa dla wytrwałych – na początku są wzloty i upadki, okresy lepsze i gorsze, przejściowe kryzysy itp. Ktoś kto szybko zniechęca się porażkami nie odniesie sukcesu. Dlatego uważam, że najlepszymi uwodzicielami są ludzie, którzy byli albo są sportowcami. Bo sportowiec wie, że sukces jest okupiony ciężką pracą. Na sukces się pracuje, albo inaczej za sukces trzeba zapłacić. I to zapłacić z góry. Nikt nie da Wam sukcesu w kredycie, na raty – musicie poświęcić coś z siebie, poświęcić część swojego życia, pracować często bez efektów by po roku-dwóch-trzech odnieść sukces. Sukces, czyli osiągnięcie zamierzonego celu – bo każdy z Nas wyznaczał sobie na początku drogi uwodziciela cel i miał swoją wizję jak będzie wyglądało jego życie. Problem tylko w tym, że niewielu wytrwało w dążeniu do spełnienia tej wizji i teraz pozostaje im rozgoryczenie. Nie róbcie więc takiego błędu. Bądźcie wytrwali, a opłaci się.

Druga sprawa to brak motywacji. Wielu odpada z tej zabawy w uwodzenie bo nie potrafią być zmotywowani. Jak wychodzisz z kumplami do klubu to super, bawicie się masz świetny stan. Ale jak idziesz sam ulicą, to cały power Cię opuszcza, szukasz wymówek. Albo najlepsza rzecz – wieczorem przed snem jesteś pewien, że możesz wszystko i każda najpiękniejsza dziewczyna jutro będzie Twoja. Budzisz się jutro rano i zero wieczornego stanu – nie podchodzisz nic przez cały dzień. Motywacja jest bardzo ważna – trzeba nad tym pracować w pierwszej kolejności – nauczyć się mieć stabilne emocje – zawsze taki sam, lekko podbuzowany stan, i wiara w to, że w każdej chwili możesz przenosić góry. Uważam, że w motywację i opanowywanie emocji powinno się wrzucać 70% pary poświęcanej na całe uwodzenie. To najważniejszy budulec uwodziciela – gotowość do podjęcia działania i stabilne emocje.

Ważna jest też odpowiednia wiedza – często materiał, który się czyta jest kompletnie bezużyteczny. Często uczycie się kompletnie bezsensownych rutyn, tekstów, dziwnych gierek, błędnych nawyków. Niepotrzebnych rzeczy uczymy się w szkole i na studiach, jeśli sami się kształcimy to sięgajmy po to, co jest przydatne i działa – omijajmy całe gówno. Na szczęście dla Was, obok można pobrać mojego ebooka „Skuteczna Nauka Uwodzenia” więc wiecie co trzeba zrobić, jeśli ktoś jeszcze nie ma ;) Żartuję trochę, ale pisałem go z myślą o tym właśnie, żeby układał dostępną w necie wiedzę, segregując ją na fajną i niefajną. Polecam się z nim zapoznać.

Ostatnia rzecz, która przeszkadza wielu facetom w zostaniu uwodzicielem to po prostu konfrontacja z rzeczywistością. Wielu nie wytrzymuje zderzenia ze światem i kiedy czytają fora czują, że odkryli właśnie skarb narodów i lekarstwo na wszelkie zło, natomiast kiedy wychodzą w pole nie są w stanie podejść do kobiety. I tak przez wiele tygodni – czytają, motywują się, a kiedy przychodzi co do czego – brakuje tego ostatniego kroku, czyli pójść i zacząć rozmowę z obcą kobietą. Duża część facetów na forach nie wykonała ani jednego podejścia – a „siedzą w temacie” dobre kilka lat. Jeśli ktoś długo nie może się przełamać do podchodzenia zaczyna kombinować – stąd całe to uwodzenie w internecie, które jest gówno warte, stąd kowboje klawiatury, którzy czują się już tak gówniane, że muszą kłamać, że mają efekty, stąd wreszcie zarzucenie uwodzenia i wchodzenie w związki z pierwszą lepszą kobietą, która się nawinie (zazwyczaj z netu :P). Konfrontacja z rzeczywistością często boli. Podczas gdy po prostu jeśli stwierdzisz, że masz duży problem to przyznaj się do tego sobie i znajdź kogoś kto Ci go rozwiąże – czy to jakiś trener uwodzenia, czy bardziej doświadczony kumpel, czy to pojechać na jakiś zlot uwodzicieli. Na wszystko są jakieś sposoby, więc nie dajcie się rzeczywistości :)

Na koniec tylko apel – zastanówcie się czy któreś z tych objawów występują u Was. Jeśli tak to szukajcie rozwiązania tych problemów. Ja wiem jedno – jeśli ktoś przez kilka miesięcy (powiedzmy około pół roku) nie ma kilku fajnych kobiet za sobą i nadal jest prawiczkiem – nie widzę go jako uwodziciela. Ma problem – i powinien mocno szukać rozwiązania, bo robiąc nadal to co dotychczas taka osoba będzie cały czas tonąć w takim samym bagnie – a to prowadzi do frustracji, zniechęcenia no i braku seksu :) Także po prostu pomyślcie sobie „skoro pół roku nie udało mi się ruszyć z miejsca – co robię źle?”. Nie każdy zostaje uwodzicielem – zostają tylko Ci, którzy naprawdę chcą się zmienić – pozostali odpadają. W której grupie będziesz? Mam nadzieję, że z nami, skoro to czytasz ;)

Czytaj 24673 razy

Logowanie

Ebook - Skuteczna Nauka Uwodzenia

Darmowy kurs uwodzenia.

Pobierz poradnik i dowiedz się jak stać się naturalnym uwodzicielem, dla którego poznawanie kobiet to norma! Jako bonus dwa rozdziały innego ebooka Bleka - "Flirtuj Po prostu", którego ze względu na zamknięty już nakład nie zdobędziesz nigdzie indziej!

Skuteczna Nauka Uwodzenia

POBIERZ: Skuteczna Nauka Uwodzenia - Jak sprawić by uwodzenie weszło Ci w krew?

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Mocne Espresso Dlaczego nie wszyscy zostają uwodzicielami