niedziela, 20 marzec 2011 17:09

Zasady.

Napisane przez 
Oceń ten wpis
(3 głosów)

Wyciągnęła ostentacyjnie papierosa z paczki była świadoma tego jaka jest zasada, że nie pali przy mnie.

Wcześniej zgodziła się na tą właśnie zasadę, nie lubię jak ktoś łamie moje zasady, powiedziałem jej tylko, żeby tego nie robiła lecz zrobiła to celowo, żeby mnie wkurwić, więc powiedziałem jej, że idziemy ją odprowadzić, to ta z oburzeniem, ale ja nie chce iść do domu, gówno mnie to obchodzi złamałaś moją zasadę, która brzmiała, że przy mnie nie palisz, złamałaś ją. Więc idę Cię odprowadzić, przy okazji dasz mi moje rękawiczki, które u Ciebie zostawiłem. W Kontaktach z kobietami, musisz być konsekwentny, jeżeli jakaś dupa łamie twoje zasady, to nie stój jak pizda, tylko reaguj na to. Nie pozwalaj jej na to. Zasady nie są po to by je łamać.Jak będziesz zachowywał się pizda, to jak pizda będą Cię traktować.

Kobiety powinny znać twoje zasady i je szanować. Musisz też wiedzieć, że jeżeli relacja z Kobietą nie idzie po twojej myśli, to musisz być gotowy od niej odejść i znaleźć sobie nową, a z tym nie ma problemu, bo nie Cierpimy u nas w kraju na niedostatek Kobiet.

Zobacz rozejrzysz się! wszędzie one chodzą!

co więcej, dalej je produkują

Ponad połowa ludności na świecie stanowią Kobiety i jeżeli ktoś sądzi, że spotkał jedyną, niepowtarzalną i już nie ma podobnej, tudzież lepszej Kobiety, to jest niedorozwiniętym tępym kutasem, bo są lepsze, ładniejsze, z lepszym charakterem, bardziej seksowne, jedyne co musisz zrobić, to mieć na tyle jaj, żeby podejść otworzyć i zacząć ja uwodzić... Wydaje się proste prawda?

Czytaj 58396 razy Ostatnio modyfikowano: poniedziałek, 21 marzec 2011 20:14

Logowanie

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Blogi Blog Josepha Zasady.