piątek, 31 grudzień 2010 15:13

Jeżeli chcesz zdobyć Kobiete i być szczęśliwy w związku.

Napisane przez 
Oceń ten wpis
(4 głosów)

Ciekawi mnie dlaczego ludzie boją się stracić Kobiet?! Co jest w nich takiego, ze srają po gaciach z myślą o tym,że ich "Wymarzona" Kobieta, może ich rzucić.

Jest to najbardziej zjebane myślenie, które sprowadza się do tego, że faktycznie z Tobą zerwie, ponieważ przez takie o to myślenie, tracisz wszystkim gubisz pewność siebie, tracisz ramę jesteś bardziej podatny na manipulacje, wmawiając sobie, że robisz to " z miłości" Gówno prawda! Robisz wszystko pod nią najlepiej już na starcie wręcz jej swojego fiuta, bo on Tobie i tak nie będzie potrzebny.

Przestańcie być pizdami w związkach!

Jeżeli chcesz zdobyć Kobietę, nie bój się jej stracić!!! To jest kurwa bardzo ważne! w związkach, w poznawaniu Kobiet, wbij ten cytat sobie do głowy.

Oczywiście, że chcesz być miłym chłopaczkiem, który chodzi z Kobietą na zakupy, trzyma za nią torebkę, bo ona tak chce, to pewnie to jest droga! Przecież nie musisz mieć swojego zdania, swoich znajomych Tylko ona Ci wystarczy nie musisz wcale mieć swoich pasji, ona będzie tą pasją. Nie musisz mieć tych samych zasad możesz je przecież zmieniać co chwile, jak twojej kobiecie się one nie spodobają pewnie zmieniaj. Przecież związek polega na wyrozumieniu. Skoro twojej Kobiecie się coś nie podoba w tobie, przecież to oczywiste, ze to jest twój problem, a nie jej. Jasne Zmieniaj się dla niej. Naprawdę Warto!!!

Nie daj sobie wejść na głowę, żadna dupa nie jest tego warta, nawet jeżeli jest zajebista, pamiętaj, że są lepsze ładniejsze, mające lepszy charakter nie ma tej jedynej!

Nie bój się szczerości, jeżeli dupa Ci nie szanuje, nie bój się pokazać jej środkowego palca i powiedzieć jej, żeby spierdalała.

Czytaj 17815 razy Ostatnio modyfikowano: poniedziałek, 21 marzec 2011 20:14
Więcej z tej kategorii: « Hello, goodbye. Zasady. »

Logowanie

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Blogi Blog Josepha Jeżeli chcesz zdobyć Kobiete i być szczęśliwy w związku.