niedziela, 07 listopad 2010 22:45

Wybieraj te dupy, którym sie podobasz!

Napisane przez 
Oceń ten wpis
(1 Głosuj)

Tak siedzę i myślę... Zawsze na dobre mi to w żaden sposób nie wychodzi ...ale hmm marnowanie czasu w klubie na dupy, które nie są tobą zainteresowane jest chujowe prawda?

Dlatego zawsze staram się wybierać dupy, które mnie lubią, to proste banalne skuteczne, kobiety, które Cie lubią pokazują to przez IOI. Nie da sie tego spierdolić, chyba, że będziesz bardzo uparty, to wtedy wiadomo.Oczywiście uczymy się uwodzenia, po to, żebyś to Ty mógł wybierać z jaką laską chcesz iść się przespać. Czasami nawet jest tak, że olewasz klientki które dają ci sygnały zainteresowania. Ja tak robiłem, bo usilnie próbowałem coś sobie udowodnic i było wiele razy tak, że wracałem sam do domu i myślałem, że gdybym podchodził do Kobiet, które mnie lubią to bym właśnie z nimi wychodził, ale tak naprawde marnowałem swoją cenną energie na dziewczyny, które nie było początkowo mną zainteresowane. To jest cięższa gra wymagająca wyższego poziomu umiejętności. Różnica pomiędzy uwodzniem Kobiety, która jest Tobą zainteresowana a taką która nie jest zainteresowana jest ogromna...

Wniosek? Musisz sprawić, żeby była:)

Tu jest pomocne budowanie własnej wartości, negi, social proof itd. Musisz pokazać, że nie jesteś jak reszta frajerów, którzy do niej podbijali tej nocy z myślą, że im się uda. Dlatego równie ważny jest ubiór, wyrzuć z głowy przekonanie, które Ci wpajają, że nie musisz zajebiście wyglądać, bo owszem musisz!  Błyskoteka w klubie jest wskazana, oczywiście bez pajacowania w kapeluszach. To pomaga w uwodzeniu. Często mi się zdarza, że kobiety pytają o mój naszyjnik, przy czym mogę jej opowiedzieć niesamowitą historie związaną " z tym naszyjnikiem" lub powiedzieć jej, że "aaa kupiłem go w h&m".

To jest twój wybór.

Czytaj 42666 razy Ostatnio modyfikowano: niedziela, 20 marzec 2011 22:34

Logowanie

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Blogi Blog Josepha Wybieraj te dupy, którym sie podobasz!