Wybrane artykuły

Prev Next

Lista rzeczy, które zawsze ułatwiają uwodzenie w klubach - NightGame

Dziś podzielę się z Tobą 5 zasadniczymi aspektami, które bez względu na okoliczności, zawsze sprawdzają się w lokalach nocnych.Możesz wyjść do klubu i sprawdzić to od razu. Trzymaj się poniższych...

Chcesz sprawić aby kobieta się zakochała?

Kiedy dziewczyna jest zakochana, odczuwa zbiór określonych emocji względem Ciebie. Istnieje pewien mechanizm psychologiczny, który odpowiada za selekcję wszystkich emocji, jakie pojawiają się w wyniku tego co robisz podczas spotkań...

Myśl za siebie

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym skąd się biorą zasady?Wyobraź sobie, że kształtujesz jednostkę społeczną. Jednostka musi spełniać pewne określone założenia. Dziecko się rodzi i od początku jest uczone podążać za...

Zdobywanie kobiet modelem progresji emocjonalnej

Pamięć emocjonalnaSposób w jaki jesteś postrzegany przez kobietę która Ci się podoba, wynika bezpośrednio z tego, co ona pamięta na Twój temat. Innymi słowy, poprzez swoje zachowania (właściwe lub niewłaściwe)...

Jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza?

Wiele razy w życiu napotkałeś na moment, w którym był to Twój problem. Możliwe, że obecnie tkwisz w takim momencie, niedawno byłeś, będziesz lub ktoś z Twojego grona zastanawia się...

Atrakcyjność wizualna

Możesz powiedzieć, że temat brzmi banalnie i jest dla Ciebie znany, ale czy oby na pewno? W którymś ze swoich artykułów opisywałam czym jest atrakcyjność wizualna u mężczyzn, dzisiaj zajmę...

Jak tworzyć szybkie połączenie emocjonalne z kobietą?

Fakt tego, że ona chce Ciebie blisko siebie (mentalnie / fizycznie), fakt tego że jesteś w jej myślach, fakt tego że ona ma ochotę na seks z Tobą, wynika z...

Myśli o mnie, bo jestem

Siła zaistnienia w świecie percepcyjnym drugiego człowieka potrafi działać niesamowicie silnie.Teoretycznie, żyjemy w społeczeństwie i dziennie mamy kontakt z 30 - 70 osobami na różnym podłożu. Na ulicy i w...

wtorek, 15 marzec 2011 16:48

Lista rzeczy, które zawsze ułatwiają uwodzenie w klubach - NightGame

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(4 głosów)
Uwodzenie Night Game Uwodzenie Night Game Wingman.pl

Dziś podzielę się z Tobą 5 zasadniczymi aspektami, które bez względu na okoliczności, zawsze sprawdzają się w lokalach nocnych.
Możesz wyjść do klubu i sprawdzić to od razu. Trzymaj się poniższych 5 zasad, a uwodzenie kobiet podczas życia nocnego stanie się dla Ciebie zdecydowanie łatwiejsze.

 

1. Twoja energia przed imprezą
Zacznijmy od początku. Jeżeli wybierasz się dziś do klubu, z nastawieniem na misję łamania oporu przed rozpoczynaniem interakcji z atrakcyjnymi kobietami, idziesz bawić się w uwodzenie z nastawieniem „walki na froncie” – tego wieczoru prawdopodobnie nie stanie się nic interesującego.
Zamiast tego – zadbaj o kompleks witamin dla organizmu, zjedz coś pożywnego i utnij sobie 40-60 minut drzemki przed wyjściem. Wstań, weź prysznic, wypij napar z zielonej herbaty (mocno pobudza) i wyjdź w fajnym towarzystwie na super imprezę, na której wiele ma szansę się zdarzyć.

2. Niczego nie oczekuj, ale bądź gotowy na wszystko
Jeżeli wychodzisz z myślą, że oczekujesz zebrania kilku numerów telefonów dzisiaj, oczekujesz seksu, oczekujesz określonych reakcji, oczekujesz… [wstaw co chcesz] – sam tworzysz sobie gotowy problem, w sytuacji w której tego nie dostaniesz. Ryzykujesz odrzucenia, które de facto nie są odrzuceniami Ciebie, tylko Ty w ten sposób to postrzegasz.
Jeżeli nastawiasz się na pocałunek z językiem, a ona tego z Tobą nie zrobi – poczujesz się odrzucony. Jeżeli nastawiasz się na to, że ona prześpi się z Tobą tej nocy, a nie może, bo nocuje u niej współlokatorka, a ona nie jest na tyle pewna siebie, żeby od razu iść w Twoje miejsce – poczujesz się odrzucony. Jeżeli nastawiasz się na kilka tematów o których możesz mówić, a jej te tematy nie podejdą, rozmowa przestanie się wam kleić, jeśli nie będziesz umiał skalibrować tej interakcji. Mając w 100% ułożony gotowy plan w stosunku do wyjścia i poznawania kobiet, narażasz się na to, że plan ten nie pójdzie tak jak go sobie określiłeś i poczujesz, że wieczór nie wypalił.
Ja np. zamiast nastawiać się na realizacje planu, umiem czerpać przyjemność z nieprzewidywalności sytuacji, traktuję każdą chwilę jako indywidualność i reaguję spontanicznie na sytuację z kobietą, widząc w tym przyjemność samą w sobie.
Bądź gotowy na wszystko, ale nie oczekuj, że to ma zdarzyć się dokładnie za 5 minut w dokładnie taki sposób, w jaki sobie to wyobrażasz.

3. Ubierz się naprawdę wyzywająco

Tak, to nie żart. Mężczyzna może być wyzywająco ubrany. Oczywiście nie chodzi o negliż. Zauważ, jak najczęściej ubrani są faceci – wszystko to jedno i to samo. Poziome paski na ubraniu, prawie identyczne koszule, podobne t-shirty, dosłownie jakby byli ubierani taśmowo.
Zmień garderobę nocną. Dam Ci pewne dające do myślenia porównanie – widzisz dziewczynę, która z twarzy jest tylko niebrzydka, ale jednocześnie ma ekscytujący dekolt, odsłonięty brzuszek, spódniczkę mini, a do tego bardzo fajną energię. Obok stoi nawet ładniejsza jej koleżanka, ale w sweterku z golfem i jakiś jeansach. Do której dziewczyny poczujesz emocje w pierwszej kolejności?
To działa w obie strony.

4. Zarezerwuj boks

Jesteś w klubie ze znajomym lub w parę osób i przyszliście kogoś poznać. To jest dziesięciokrotnie utrudnione, jeżeli biegacie po całym klubie od grupki do grupki chcąc pogadać, a potem odchodzicie do baru po napoje i idziecie do następnych osób. Zabawa też jest mniejsza, bo ciągle jesteś z niczym, dopóki nie zahaczysz o dziewczynę, z którą wasz kontakt popłynie.
Zbuduj wokół siebie trochę wartości. Wynajmijcie boks, który jest waszym najlepszym miejscem w tym lokalu. Najczęściej oznacza to posiadanie jakiejś kwoty do wykorzystania na barze. Zamówcie butelkę wódki w wiadrze z lodem i postawcie ją na stolik. Jeżeli nie pijesz alkoholu, poproś o sok w dzbanie i szklanki. Może jakaś miska z chipsami jeśli lubisz. Jeżeli teraz jeden z was odejdzie od stolika lub oboje, by zagadać z laskami i zaprosić je do waszego stolika, impreza zacznie prezentować się zupełnie inaczej.

5. "Ona: czemu nie bawisz się na imprezie?   F.: To ja jestem imprezą."

Nastaw się na fakt, że to dziewczyny przychodzą do waszego miejsca imprezowego (boksu) i wy możecie je w każdej chwili pożegnać, jeśli będą nieciekawe. Jednocześnie jeśli są fajne, to wy decydujecie o tym, że one z wami przy stoliku zostają. To one przychodzą do was, na wasze zaproszenie, a nie Ty biegasz od grupki do grupki po całym klubie.

Pozdrawiam

F.
SztukaUwodzenia.pl

 

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Początkujący
Czytaj 870616 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:14

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Lista rzeczy, które zawsze ułatwiają uwodzenie w klubach - NightGame