Wybrane artykuły

Prev Next

Na czym polega czytanie jej z oczu?

Ten aspekt flirtu nie jest zwykłym bajerem na kobietę, ale w całości opiera się na kierowaniu jej uwagi do wewnątrz i łączeniu tego z Twoją osobą (trochę psychologii). Traktuj to jako...

Jak powinna wyglądać randka?

Masa mężczyzn umawia się z dziewczyną na randkę, ale w praktyce popełnia rażące błędy, które w efekcie odpychają kobietę, zamiast ją przyciągnąć.

Jak sprawić, aby to ona starała się na randce o Ciebie?

W jaki sposób sprawić, aby na spotkaniu z atrakcyjną kobietą to ona bardziej chciała pocałunku niż Ty, to ona bardziej chciała dalszego flirtu niż Ty i to ona starała się...

Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze

Tak naprawdę Twoja wewnętrzna postawa ma zdecydowanie większy wpływ na sukces z kobietą, niż techniki uwodzenia, jakie wobec niej stosujesz.Techniki mają sens, owszem, ale bez solidnej postawy w Twoim zachowaniu,...

Pocałujesz trzy kobiety?

To pytanie jest do Ciebie. Dokładnie Ciebie. Umiałbyś wyjść do lokalu nocnego i pocałować 3 kobiety tego samego wieczoru? Od każdej z nich wziąć numer i umówić się w ciągu jednego...

Myśl za siebie

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym skąd się biorą zasady?Wyobraź sobie, że kształtujesz jednostkę społeczną. Jednostka musi spełniać pewne określone założenia. Dziecko się rodzi i od początku jest uczone podążać za...

Jak wejść w ukochaną studentkę?

To zaskakujące, jak duża grupa mężczyzn stara się zdobyć kobietę, popisując się przed nią. Zobaczyłeś ją, masz z nią nawet jakiś kontakt w towarzystwie, podoba Ci się, co robisz?

Jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza?

Wiele razy w życiu napotkałeś na moment, w którym był to Twój problem. Możliwe, że obecnie tkwisz w takim momencie, niedawno byłeś, będziesz lub ktoś z Twojego grona zastanawia się...

środa, 29 grudzień 2010 11:39

Pocałujesz trzy kobiety?

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(1 Głosuj)
Pocałujesz trzy kobiety? Pocałujesz trzy kobiety? Wingman.pl

To pytanie jest do Ciebie. Dokładnie Ciebie.

Umiałbyś wyjść do lokalu nocnego i pocałować 3 kobiety tego samego wieczoru? Od każdej z nich wziąć numer i umówić się w ciągu jednego tygodnia z wszystkimi trzema?
Poprowadzić każdą z randek jak na playboya przystało i sprawić, że każda z tych kobiet wróci do Ciebie po więcej, ponieważ sposób w jaki czuje się przy Tobie powodował, że zaskakując samą siebie zatracała zmysły i liczyła się dla niej tylko ta chwila w której byłeś z nią Ty?

Chcesz robić coś takiego?

Po pierwsze, zastanów się jak reagujesz, kiedy podoba Ci się atrakcyjna kobieta. Chcesz się z nią całować? Chciałbyś przeżyć z nią namiętną noc? Jeżeli nie, kup sobie chomika i róbcie za parę.
Czy umiesz sobie wyobrazić sytuację, w której kobieta której się podobasz nie chce tego samego od Ciebie? Umiesz sobie wyobrazić, że kobieta przyszła na spotkanie / randkę z facetem który jej nie pociąga? Z którym ona nie chce się całować, takim który jej nie interesuje?
Wszyscy uprawiamy seks. Wszystkie ssaki czują pociąg seksualny, bezwzględną motywację do tego, aby doświadczać aktu seksualnego, jako naturalnej drogi rozmnażania gatunku.
Fakt, że jako przedstawiciel płci męskiej takiego a nie innego gatunku, chcesz seksu, wynika tylko i wyłącznie z podświadomych uwarunkowań biologicznych. Sądzisz, że kobieta mogłaby być ich pozbawiona?
Kobiety pragną seksu w takim samym stopniu w jakim pragną go mężczyźni. Prosta psychologia – bez takiej samej motywacji, dowolny gatunek którego dotyczyłaby zaniżona motywacja przestałby się rozmnażać, a gwałt stałby się świętym dobrem istniejącej cywilizacji.

Fakt, że ona jest z Tobą na kolejnym spotkaniu lub randce świadczy sam za siebie, że się jej podobasz.
Czy gdybyś był na randce z atrakcyjną kobietą, która Ci się bardzo podoba, odmówiłbyś pocałunku?
Ona również nie, skoro już tam jest, to takie proste, a jednak niezrozumiałe dla większości.
Wiesz dlaczego najpewniej nie będziecie się całować? Bo na 90% Ty tego nie zrobisz. Nie pocałujesz jej, mimo że ona jest Tobą zainteresowana, mimo że przyszła na randkę lub spotkanie, mimo że chce.
Co innego, gdyby zrobiła to sama. Albo emanując swą kobiecą seksualnością, powiedziałaby do Ciebie „pocałuj mnie”. Wtedy byś to zrobił.
Powiedzmy sobie wprost, która kobieta będzie dawała Ci wskazówki kiedy masz ją całować, a kiedy robić inne rzeczy?
Żadna.

Która natomiast będzie zainteresowana seksualnie mężczyzną, z którym zdecydowała się iść na randkę / na spotkanie?

Każda.

Inaczej nie byłoby jej tu.

Kobieta nie idzie na spotkanie „tak o”, bo nie ma co robić. Podobnie Ty, nie pójdziesz na randkę z laską, która Ciebie nie kręci i jest brzydka.
Sam fakt tego, że ona umówiła się z Tobą, chociaż mogła odmówić, coś oznacza. Ale nie będzie to miało najmniejszego znaczenia, jeżeli Ty nie podejmiesz jakiejś inicjatywy.
Co wam z miłego spotkanka, na którym sobie pogadaliście? – i Ty wielki rycerz, dzielnie dzierżący order mokrego kwiatuszka – podszedłeś, usiadłeś, pogadałeś, opowiedziałeś 5 historii, ona to odwzajemniła. Fantastycznie. I co dalej?

Moja rada: nie całuj jej, nie dotykaj jej, bo... zniszczysz piękną przyjaźń!
OK., wystarczy sarkazmu. Jeżeli nie zrobisz nic, aby ona myślała o Tobie jako o obiekcie pożądania seksualnego, zostaniesz jej przyjacielem, a nie jej facetem.
Kobiety dzielą mężczyzn na chłopaków i przyjaciół. Chłopakiem może być stały partner albo taki z doskoku. Przyjaciel to zawsze przyjaciel. Przyjaciel to nikt inny, jak przyjaciółka z penisem.
Idealny, aby się wygadać, wypłakać, poradzić... i wrócić na seks do prawdziwego mężczyzny.
Przyjaciółki kobieta dzieli sobie na te, które mają penisa i na te, które go nie mają, ale to w zasadzie nie ma seksualnego znaczenia.
Napiszę wprost – albo odważysz się zrobić krok do przodu, albo zostaniesz uznany za maksimum przyjaciela, który jest nie obeznany w kobietach.
Lepiej jest, kiedy kobieta odmówi pocałunku lub kiedy odmówi go chwilowo, niż kiedy Ty sam się nie odważysz na to, by ją pocałować. W obydwu przypadkach efekt byłby ten sam – nie było pocałunku. Jednak nie pocałować się, a bać się pocałować kobietę to dwie skrajnie różne rzeczy.
Jak się całuje?
Tak zwyczajnie. Gadasz, ona coś mówi, nagle całujesz. Bez czarów. Możesz oczywiście zacząć się bawić, poprosić ją żeby zamknęła oczy, dotknąć ją, powiedzieć by zaufała uczuciom. Jeśli te teksty spowodują, że będziesz miał jaja ją pocałować, a bez nich nie, to znaczy że teksty są świetne. Dla niej to i tak nie będzie miało znaczenia. Zachowaj się pewnie i zaskocz sam siebie.
To pewna psychiczna bariera, którą w ramach treningu praktycznego musisz przezwyciężyć.
Na szkoleniach najczęstszym błędem uczestników na późniejszym etapie był fakt strachu przed eskalacją znajomości z kobietą na wyższy poziom. „Tak fajnie mi się rozmawia, boję się to zepsuć.”

Takie okno eskalacji otwiera się, jest jakiś czas i znika. Z boku to wygląda tak, jakby nagle wam się rozmowa urwała, coś jest nie tak z atmosferą, było świetnie i nagle jest kiepsko.
Wynika to z faktu, że kobieta nie będzie czekała sto lat, aż chłopiec się odważy. Wasza interakcja idzie do przodu, pojawia się moment, masz kilka minut, nie zrobiłeś nic? – koniec. I nie ma odwrotu. Możesz po prostu podejść do następnej. I co, powtórzysz błąd?
W jakim kierunku idzie fajna rozmowa, jeżeli się nie całujecie, nie dotykacie, nie ma między wami nic seksualnego? Będziecie uprawiać seks pilotem?
Ktoś z was musi wreszcie pocałować to drugie. I Twój urok już taki, że jesteś mężczyzną. Sprawdź co się stanie, kiedy zaczniesz kobiety podczas spotkań całować. Ile z nich odwróci głowę na chwilę, wciąż zostając i przez to pokazując że chcą jeszcze trochę spędzić z Tobą czasu zanim się pocałujecie, a ile z nich rzuci Ci się na usta, szyję, ... aż dojdziecie do domu.
Wyobrażasz sobie realnie seks z kobietą, z którą na spotkaniach tylko rozmawiasz i nie wiesz jak ją pocałować?
O ile łatwiej jest Ci wyobrazić sobie seks z kobietą, którą nagle na spotkaniu pocałowałeś zaskakując samego siebie, która mimo całych Twoich uprzedzeń, przed chwilą spokojnie rozmawiała, a teraz nie może oderwać od Ciebie ust?

Udanej zabawy!

Pozdrawiam

F.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
SztukaFlirtu

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Początkujący
Czytaj 55697 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:14

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Pocałujesz trzy kobiety?