Wybrane artykuły

Prev Next

Ona gra w Twoją grę

Sytuacja klasyczna – znajdujesz się w określonym miejscu i w promieniu 10 metrów widzisz grupę, w której jest kobieta która Ci się podoba – albo przynajmniej widzisz pojedynczą dziewczynę, która...

Psychologia uwodzenia kobiet. Twój wygląd.

Uwodzenie kobiet (oraz uwodzenie mężczyzn nota bene) ma w zasadzie jeden czynnik wyjściowy – jest nim Twój wygląd.Wygląd każdej kobiety oraz każdego mężczyzny możemy ocenić w skali 1-10, gdzie 10...

Jak wejść w ukochaną studentkę?

To zaskakujące, jak duża grupa mężczyzn stara się zdobyć kobietę, popisując się przed nią. Zobaczyłeś ją, masz z nią nawet jakiś kontakt w towarzystwie, podoba Ci się, co robisz?

Jak sprawić, aby to ona starała się na randce o Ciebie?

W jaki sposób sprawić, aby na spotkaniu z atrakcyjną kobietą to ona bardziej chciała pocałunku niż Ty, to ona bardziej chciała dalszego flirtu niż Ty i to ona starała się...

Jak zrobić z niej seks-przyjaciółkę do 7 spotkania?

Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że mogąc zmieniać stan emocjonalny dziewczyny, który ona bezustannie kojarzy z Tobą - poprzez to co robisz i mówisz - możesz ukształtować układ emocjonalny...

Myśl za siebie

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym skąd się biorą zasady?Wyobraź sobie, że kształtujesz jednostkę społeczną. Jednostka musi spełniać pewne określone założenia. Dziecko się rodzi i od początku jest uczone podążać za...

Jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza?

Wiele razy w życiu napotkałeś na moment, w którym był to Twój problem. Możliwe, że obecnie tkwisz w takim momencie, niedawno byłeś, będziesz lub ktoś z Twojego grona zastanawia się...

Chcesz sprawić aby kobieta się zakochała?

Kiedy dziewczyna jest zakochana, odczuwa zbiór określonych emocji względem Ciebie. Istnieje pewien mechanizm psychologiczny, który odpowiada za selekcję wszystkich emocji, jakie pojawiają się w wyniku tego co robisz podczas spotkań...

środa, 29 grudzień 2010 11:27

Psychologia uwodzenia kobiet. Twój wygląd.

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Twój wygląd Twój wygląd Wingman.pl

Uwodzenie kobiet (oraz uwodzenie mężczyzn nota bene) ma w zasadzie jeden czynnik wyjściowy – jest nim Twój wygląd.
Wygląd każdej kobiety oraz każdego mężczyzny możemy ocenić w skali 1-10, gdzie 10 oznacza bardzo wysoką atrakcyjność, a 1 jej dosłowny brak.

Naturalnym zjawiskiem jest, że kobieta o skali 7/10 będzie podobać się każdemu mężczyźnie, którego rating wynosi 7,6,5,4... To działa w dwie strony.
Z tego powodu, jeżeli mój rating wynosi np. 9/10, to wówczas bez problemu mogę uwodzić kobietę która jest 9/10, w przypadku kobiety z ratingiem 8/10 wystarczy że niczego nie zepsuję, a kobieta z ratingiem 7/10 sama będzie zachwycona że może ze mną rozmawiać. Nieco wykazać będę się musiał, uwodząc kobietę 10/10.

Jak oceniasz dziś swoją atrakcyjność wizualną?
Jeżeli jesteś mężczyzną, który obiektywnie patrząc ocenia siebie 5/10, wówczas możesz łatwo uwodzić kobiety, które również czują się na 5/10, o ile oczywiście umiesz swobodnie nawiązać i poprowadzić kontakt z nią – bez tego nic nie jest możliwe, choćbyś miał 10/10 a ona 2/10. Musicie wejść w kontakt, musisz z nią umieć rozmawiać, musisz umieć poprowadzić sytuację – to jest najważniejsze.

Umiejętności interpersonalne które zdobywasz w zakresie uwodzenia kobiet, powodują że jako mężczyzna z ratingiem 5/10 możesz szybko zainteresować sobą kobietę o np. ratingu 8/10.

Jest to jednak wyjątkowo duże uogólnienie. Takie uogólnienie wymaga wyjaśnienia co najmniej dwóch aspektów – po pierwsze, ocena za urodę jaką Ty nadajesz kobiecie jest najczęściej odmienna od jej własnej oceny siebie.
Zauważ, ile razy widziałeś jak nieciekawy facet prowadza się z atrakcyjną kobietą lub odwrotnie - przystojny facet idzie za rękę z nieciekawą dziewczyną.

To jak postrzegamy siebie ma bezpośredni wpływ na zainteresowanie płcią przeciwną – innymi słowy, nawet jeżeli wyglądasz 8/10, a oceniasz siebie samego niżej niż przeciętną resztę i tak się czujesz, definiujesz, taki jesteś - w Twoim zachowaniu będzie to widoczne.

To przede wszystkim kobiety mają zaniżoną samoocenę o sobie – tak, dobrze czytasz. Dziewczyna o wzroście 175cm i wadze 65kg czuje się gruba. Jej koleżanka z nową bluzką wydaje się jej atrakcyjniejsza, kiedy np. razem wychodzą.
Kobieta ma nieustannie przed sobą obraz siebie w lepszej wersji – inna bluzka, 2kg mniej, inne włosy, inne piersi, lepszy makijaż ... – wzorce wprost zaczerpnięte z magazynów, w których widzi modelki, które nota bene same chciałyby wyglądać tak, jak ich zdjęcia w magazynie. To jednak wzmacnia istotny czynnik psychologiczny.

Kobieta, która ma w swojej świadomości inny obraz siebie – lepszy i zbliżony do jej realnego wyglądu, zaczyna stawiać swój wygląd i siebie na nieco niższej pozycji, zaczyna ujmować wartości swojemu wizerunkowi na rzecz tego wyobrażonego i zaczyna czuć się jak osoba o zaniżonej wartości. Często więc kobieta 9/10 myśli o sobie jak 7/10.

Kiedy zapytałem kilka moich bliższych koleżanek, czy prawdą jest, że atrakcyjna kobieta zdaje sobie sprawę, że większość facetów przespałaby się z nią, gdyby tylko mieli do tego okazję – usłyszałem że to największa bzdura, jaką kiedykolwiek słyszały i że coś takiego mógł wymyślić tylko facet ;)
Większość kobiet nie zdaje sobie sprawy ze swojej atrakcyjności.

Co należy zrobić?
Po pierwsze korekta stylistyczna – z tego powodu, każde szkolenie Sztuki Uwodzenia zawiera kilkugodzinną stylizację wizualną – ulepszenie fryzury, garderoby, czasem biżuterii i perfum. Uważam to za podstawę szkolenia, ponieważ w przypadku 8 na 10 mężczyzn w kontakcie z profesjonalną stylistką, ich rating podnosi się często o nawet 2 punkty. Do tego nie potrzebujesz szkolenia – wystarczy Ci kontakt z stylistką lub duże zakupy z atrakcyjną przyjaciółką.

Po drugie – umiejętności interpersonalne. Problem większości mężczyzn dotyka kwestii oceny rzeczywistości z perspektywy cząstkowej.
Mężczyzna który miał w życiu do 3 związków, do 5 kobiet w sypialni – posiada cząstkową ocenę rzeczywistości.
To dlatego 3 dni poznawania kobiet na kursie uwodzenia tak mocno odkształcają realizm – w rzeczywistości, w jeden weekend poznajesz tyle kobiet ilu nie poznałeś przez połowę swojego życia i do tego wiesz co po kolei zrobić i co powiedzieć, bo dowiedziałeś się tego na kursie.
Dopiero kiedy rozwijasz swoje umiejętności interpersonalne, kiedy rzeczywiście inicjujesz rozmowę z kobietami, kiedy nawiązujesz z nimi głębsze kontakty – zaczynasz mieć prawdziwy obraz rzeczywistości.
Jeżeli do dziś nie umiałeś odnaleźć się w rozmowie z obcą atrakcyjną dziewczyną do której podszedłeś i miałeś maksymalnie kilka kobiet w swoim życiu – posiadasz pewne przekłamania w swojej głowie, wynikające z małego doświadczenia, które będzie bardziej Cię blokować niż motywować.
To musisz zmienić.

Innymi słowy – jeżeli nie umiesz mi z doświadczenia odpowiedzieć na pytanie, co stanie się jeżeli podejdziesz do 20 kobiet które Ci się podobają i zainicjujesz kontakt, wiedząc co po kolei masz zrobić i powiedzieć – to znaczy, że nie masz odpowiedniego doświadczenia by w ogóle być w stanie ocenić postrzeganie Twojej atrakcyjności przez wchodzące z Tobą w kontakt kobiety.
Możesz jedynie sobie halucynować, że jesteś taki czy inny. Tak czy inaczej, masz za małe doświadczenie – i to musisz zmienić.

Wracam teraz do progresji emocjonalnej – jeżeli korektę stylistyczną oraz ujęcie samego siebie na tle kobiet masz już załatwione, pozostaje rozwinięcie Twoich umiejętności interpersonalnych – musisz umieć z nimi rozmawiać, flirtować, czarować, uwodzić, itd.

Progresja emocjonalna umożliwia Ci sterowanie jej emocjami oraz ulokowanie odpowiednich emocji w Twojej osobie. Temat progresji emocjonalnej nie w sposób wyczerpać w jednym artykule – możesz zmieniać na swoją korzyść kontekst w którym ona postrzega swojego chłopaka, kontekst w którym postrzega Ciebie, ogólne odniesienie wartości interpersonalnych jakie wynikają z waszego kontaktu.

Wyobraź sobie taśmy odtwarzane w kinie – jest taśma z dźwiękiem, jest taśma z obrazem. Dołóżmy do tego taśmę z... emocjami. To od tej ostatniej zależy, jak ocenisz obraz i dźwięk.
Jeżeli emocja którą czujesz w określonej sytuacji jest pozytywna, to wówczas zapamiętujesz sytuację jako podobającą Ci się. W odwrotnym przypadku, kiedy czujesz się źle, z sytuacją w której przebywasz kojarzysz emocje negatywne.
Ocena wspomnienia pozostanie więc bardzo pozytywna lub bardzo negatywna, w zależności od emocji, które kobieta czuje na spotkaniu z Tobą.

Człowiek na najgłębszym poziomie motywuje się chęcią doświadczenia pozytywnych emocji (przyjemności, ciepła, itp.) oraz potrzebą uniknięcia negatywnych (bólu, cierpienia, itp.)

Jeżeli sprawisz, że ze względu na tematy które poruszysz, miejsca w które ją zabierzesz, rzeczy które z nią zrobisz – będziecie się dużo śmiać, dobrze bawić i ona skojarzy mnóstwo pozytywnych emocji z obrazem Twojej osoby – sprawisz, że instynktownie ona będzie dążyła do spotkań z Tobą.

Oczywiście, w waszej interakcji nie może zabraknąć ostrego flirtu, tworzenia wspólnych projekcji oraz przemyślanej strategii oddziaływania emocjonalnego.

Kiedy Twoje umiejętności interpersonalne znajdą się na wyćwiczonym poziomie, a Twoja atrakcyjność zostanie podniesiona w wyniku korekty profesjonalnej stylistki – uwodzenie kobiet stanie się dla Ciebie po prostu łatwe.

Pozdrawiam

F.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Men2.pl

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Początkujący
Czytaj 322578 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:15

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Psychologia uwodzenia kobiet. Twój wygląd.