Wybrane artykuły

Prev Next

Pocałujesz trzy kobiety?

To pytanie jest do Ciebie. Dokładnie Ciebie. Umiałbyś wyjść do lokalu nocnego i pocałować 3 kobiety tego samego wieczoru? Od każdej z nich wziąć numer i umówić się w ciągu jednego...

Jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza?

Wiele razy w życiu napotkałeś na moment, w którym był to Twój problem. Możliwe, że obecnie tkwisz w takim momencie, niedawno byłeś, będziesz lub ktoś z Twojego grona zastanawia się...

Jak zrobić z niej seks-przyjaciółkę do 7 spotkania?

Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że mogąc zmieniać stan emocjonalny dziewczyny, który ona bezustannie kojarzy z Tobą - poprzez to co robisz i mówisz - możesz ukształtować układ emocjonalny...

Psychologia uwodzenia kobiet. Twój wygląd.

Uwodzenie kobiet (oraz uwodzenie mężczyzn nota bene) ma w zasadzie jeden czynnik wyjściowy – jest nim Twój wygląd.Wygląd każdej kobiety oraz każdego mężczyzny możemy ocenić w skali 1-10, gdzie 10...

Ona gra w Twoją grę

Sytuacja klasyczna – znajdujesz się w określonym miejscu i w promieniu 10 metrów widzisz grupę, w której jest kobieta która Ci się podoba – albo przynajmniej widzisz pojedynczą dziewczynę, która...

Zdobywanie kobiet modelem progresji emocjonalnej

Pamięć emocjonalnaSposób w jaki jesteś postrzegany przez kobietę która Ci się podoba, wynika bezpośrednio z tego, co ona pamięta na Twój temat. Innymi słowy, poprzez swoje zachowania (właściwe lub niewłaściwe)...

Jak sprawić, aby to ona starała się na randce o Ciebie?

W jaki sposób sprawić, aby na spotkaniu z atrakcyjną kobietą to ona bardziej chciała pocałunku niż Ty, to ona bardziej chciała dalszego flirtu niż Ty i to ona starała się...

Myśli o mnie, bo jestem

Siła zaistnienia w świecie percepcyjnym drugiego człowieka potrafi działać niesamowicie silnie.Teoretycznie, żyjemy w społeczeństwie i dziennie mamy kontakt z 30 - 70 osobami na różnym podłożu. Na ulicy i w...

piątek, 03 grudzień 2010 23:43

Jak tworzyć szybkie połączenie emocjonalne z kobietą?

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(1 Głosuj)
Emocje Emocje Wingman.pl

Fakt tego, że ona chce Ciebie blisko siebie (mentalnie / fizycznie), fakt tego że jesteś w jej myślach, fakt tego że ona ma ochotę na seks z Tobą, wynika z emocji jakie kobieta czuje względem Ciebie.

Połączenie emocjonalne jest wtedy, kiedy wasze emocje są spójne, czyli wtedy gdy Ty czujesz do niej to co ona czuje do Ciebie i wpadacie w emocjonalny trans. Macie równoległe i spójne odczuwanie emocjonalne względem siebie. To mogą być emocje zafascynowania sobą (swoją seksualnością lub osobowością lub jedno i drugie), to mogą być emocje upojenia euforycznego, charakterystyczne dla tego specyficznego stanu, w którym jesteś zakochany.

Jeżeli chcesz spotkać się z tą kobietą na jednorazowy seks lub chcesz seks jeszcze tej nocy, potrzebujesz zupełnie innej odmiany połączenia emocjonalnego, niż gdybyś chciał stworzyć najpiękniejszą bajkę waszych fantazji i oglądać gwiazdy pod gołym niebem.
Ponieważ jeżeli chcesz seksu, a stworzysz połączenie emocjonalne odpowiadające kształtowaniu relacji na związek (poprzez np. nadmierną rozmowę, a za mały dotyk) lub będziesz myślał o związku, a zaczniesz zbyt mało koncentrować się na eskalacji seksualnej oraz eskalacji dotyku, jednocześnie zbyt wiele zaangażowania oddając głębokiej rozmowie – nie zbudujesz nic sensownego.

Połączenie emocjonalne budujesz od pierwszego kontaktu.

Wiesz kto nie ma ze sobą żadnego połączenia emocjonalnego? Osoby sobie zupełnie obojętne oraz takie, które nadają na zupełnie różnych falach. Ty chcesz samego seksu, ona związku. Ty chcesz związku, ona chce przyjaźni. Albo oboje nie wiecie czego właściwie chcecie. W taki sposób niczego nie zbudujesz.

Kiedy stworzysz odpowiedni do oczekiwań kontakt emocjonalny pomiędzy wami, przestaniesz doświadczać dziwnych sytuacji, w których dziewczyna nie przychodzi na spotkanie, albo nie odbiera telefonu. Kiedy zainstalujesz w niej odpowiedni pokład emocjonalny, aspekt jej motywacji będzie za każdym razem przewidywalny, ponieważ podświadomie motywujemy się chęcią uzyskania wyższej wartości emocjonalnej i potrzebą uniknięcia tej niższej.

Aby tego dokonać, rób z nią wiele szalonych rzeczy na spotkaniach. Bądź inny niż wszyscy i twórz kontekst ramowy, w którym wasze spotkania mają wysoką wartość.
Czasami wystarczy tylko przyjemnie spędzać czas – pamiętam jak kobieta powiedziała do mnie, że kiedy jest otoczona swoją codziennością to wszystko jest takie zwykłe, normalne, ona, jej znajomi – a na spotkaniach ze mną cały czas się śmieje i jest jej wesoło.
Oczywiście, działał tu mechanizm kojarzenia właściwych emocji z moją osobą – ale myślisz, że wtedy o tym myślałem? Nie, cieszyłem się ze sposobu w jaki spędzam dzień, dając uśmiech wielu osobom i sobie, bez zastanawiania się nad „czarnymi mechanizmami”.

Kiedy ona wpadnie w trans idealizacji, możesz swobodnie i bezpiecznie poczuć te „motyle w brzuchu”.

Dodatkowym narzędziem które możesz zastosować tworząc takie połączenie emocjonalne, jest projekcja wizualna. Opiszę Ci na swoim przykładzie czym ona jest i jak się jej używa.

Sytuacja miała miejsce latem, kiedy wraz z pewnym uwodzicielem S. poznaliśmy dwie wyjątkowo interesujące kobiety, było to na zwykłej ulicy w biały dzień. To był rynek, z którego mieliśmy ok. 25 minut drogi do pamiętnego dla nas parku.
Na samym rynku spędziliśmy z dziewczynami ok. pół godziny na nadzwyczaj rozrywkowej rozmowie, to dało nam około godziny razem spędzonego czasu, kiedy znaleźliśmy się w kluczowym momencie.

Po drodze, idąc na ‘spacer’ do parku rozdzieliliśmy się na dwa obozy. Ja szedłem z przodu razem z Anią, a S. i koleżanka Ani, której imienia niestety już nie pamiętam, szli za nami, w związku z czym każdy z nas mógł swobodnie robić swoje.

W pewnym momencie zacząłem w ramach rozrywki przedrzeźniać się z Anią kto jest lepszy, kobiety czy mężczyźni. Sprowadziliśmy temat do perspektywy dzieci i zaczęliśmy się śmiać.
Tak zaangażowała nas żartobliwa rozmowa, że zaczęliśmy wizualizować sobie nas w przyszłości, którzy nie dają sobie rady z psikusami jakie wymyśla nasza córka i syn. Ona wymyślała coraz to zabawniejsze sytuacje w których chłopak płata figle, a ja odpowiadałem wizją tego jak nasza mała córka przeszkadza nam w seksie, wpadając do pokoju i krzycząc „mamo, pająk!”.

Ta zabawna rozmowa trwała kilka minut, była przeładowana euforią, śmiechem i swobodną wolą fantazji. Jednocześnie kojarzona była nie tylko z emocjami i naszym pierwszym spacerem (odtąd polubiła spacery), ale szybką eskalacją wzajemnego komfortu.

Dla zabawy wzięliśmy ślub w drodze do parku, dla zabawy S. i koleżanka Ani zostali świadkami, dla zabawy był pocałunek przy ślubie, dla zabawy na resztę dnia i wieczoru zostaliśmy parą.

Zanim jednak do tego doszło, Ania zatrzymała mnie, spojrzała głęboko w oczy i zapytała „Wiesz o czym teraz myślę?” – ujęła moją dłoń i patrzyła w oczy, jak małe dziecko, które wzięło cukierka ale nie wie czy nikt go za to nie okrzyczy i nie zabierze, czekając na moją reakcję.

Projekcja wizualna wykorzystuje fakt, że niezależnie od tego czy wyobrażasz sobie coś co ma miejsce w przyszłości, w przeszłości, coś co jest fikcją czy prawdą, rzeczywiście koncentrujesz swoje emocje i uwagę na treści wyobrażenia teraz.

Poza tym, to fantazja i można pozwolić sobie na to by dać się jej ponieść, to przecież nie rzeczywistość. Jednak to o czym większość nie wie to fakt, że są to bodźce na które umysł reaguje w chwili kiedy ma z nimi styczność. To tak jak dotyk, który jest w tańcu.

Projekcja wizualna może być zabawą, w ramach której siedząc w lokalu żartem weźmiesz dziewczynę za rękę i powiesz „OK., do końca dnia ja jestem Twoim facetem a Ty moją kobietą, tylko się nie przyzwyczajaj, o północy czar pryska.”, a ona podążając za falą zabawy powie „oczywiście mój Romeo!”. Zaczniesz wtedy łatwiej eskalować dotyk, na przykład trzymając ją od czasu do czasu za rękę i żartując z tego ile godzin zostało do północy. Będziecie się obejmować i wykonywać żartem te wszystkie gesty, które są charakterystyczne dla par, będziesz przekomarzał się z nią kto dziś sprząta waszą sypialnię i rozbudzał jej wyobraźnię tak, aby wzniecić kreatywność i mieć odwzajemnienie tych bodźców.

Przykłady innych projekcji można mnożyć, tutaj opisałem dwa. Istotne jest to, że projekcja w tonie zabawy zawsze będzie idealna. W niej będzie idealny partner, idealna przyjemność, idealna wycieczka, ponieważ rzeczywistość nie jest idealna, ale projekcja jest.

Oczywiście, jedna projekcja w przypadku Ani nie byłaby wystarczająca – w ciągu godziny robiliśmy wiele innych szalonych rzeczy. Jednak sama projekcja wizualna jest jednym z narzędzi, które zaprowadzą Cię do właściwego celu, ponieważ dla podświadomości nie ma znaczenia sposób w jaki świadomie tłumaczymy sobie to co robimy. Takich projekcji możesz stosować po kilka jednocześnie.

Projekcja pełni też rolę tworzenia perspektywy przyszłości, jeżeli mówi o zbliżonych z aktualną rzeczywistością zdarzeniach (np. jak to będzie razem pojechać w góry za 2 miesiące).

Pocałunek dla zabawy ciągle jest pocałunkiem, a trzymanie się za dłonie, bez względu na to czy dla zabawy czy na poważnie, uruchamia głębsze nieświadome procesy, których wynik jest szybko widoczny.

Pozdrawiam

F.
psychotechniki.pl

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Zaawansowany
Czytaj 61057 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:15

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Jak tworzyć szybkie połączenie emocjonalne z kobietą?