Wybrane artykuły

Prev Next

Myśli o mnie, bo jestem

Siła zaistnienia w świecie percepcyjnym drugiego człowieka potrafi działać niesamowicie silnie.Teoretycznie, żyjemy w społeczeństwie i dziennie mamy kontakt z 30 - 70 osobami na różnym podłożu. Na ulicy i w...

Jak nieśmiały facet może zakręcić w głowie atrakcyjnej dziewczynie? Poznaj 4 sekretne zasady.

Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że mogąc - poprzez to co robisz i mówisz - zmieniać stan emocjonalny kobiety, który ona bezustannie kojarzy z Tobą, możesz kształtować układ emocjonalny...

Izolowanie dziewczyny od grupy znajomych

Byłeś w klubie wieczorowym. Spodobała Ci się dziewczyna, która znajdowała się w większej grupie koleżanek, znajomych. Oczywiście, podszedłeś, przedstawiłeś się, pogadałeś z nimi swobodnie, pośmiałeś się na luzie. Pijecie razem...

Lista rzeczy, które zawsze ułatwiają uwodzenie w klubach - NightGame

Dziś podzielę się z Tobą 5 zasadniczymi aspektami, które bez względu na okoliczności, zawsze sprawdzają się w lokalach nocnych.Możesz wyjść do klubu i sprawdzić to od razu. Trzymaj się poniższych...

Pocałujesz trzy kobiety?

To pytanie jest do Ciebie. Dokładnie Ciebie. Umiałbyś wyjść do lokalu nocnego i pocałować 3 kobiety tego samego wieczoru? Od każdej z nich wziąć numer i umówić się w ciągu jednego...

Na czym polega czytanie jej z oczu?

Ten aspekt flirtu nie jest zwykłym bajerem na kobietę, ale w całości opiera się na kierowaniu jej uwagi do wewnątrz i łączeniu tego z Twoją osobą (trochę psychologii). Traktuj to jako...

Jak powinna wyglądać randka?

Masa mężczyzn umawia się z dziewczyną na randkę, ale w praktyce popełnia rażące błędy, które w efekcie odpychają kobietę, zamiast ją przyciągnąć.

Jak wejść w ukochaną studentkę?

To zaskakujące, jak duża grupa mężczyzn stara się zdobyć kobietę, popisując się przed nią. Zobaczyłeś ją, masz z nią nawet jakiś kontakt w towarzystwie, podoba Ci się, co robisz?

czwartek, 25 listopad 2010 16:37

Atrakcyjność wizualna

Napisane przez  Aśka M.
Oceń ten wpis
(2 głosów)
Atrakcyjność wizualna Atrakcyjność wizualna Wingman.pl

Możesz powiedzieć, że temat brzmi banalnie i jest dla Ciebie znany, ale czy oby na pewno? W którymś ze swoich artykułów opisywałam czym jest atrakcyjność wizualna u mężczyzn, dzisiaj zajmę się akcyjnością wśród kobiet.

Powiedz mi, gdy mijasz dwie kobiety jedna seksowna blondynka, długie nogi, zgrabna i ubrana w taki sposób, że nie możesz oderwać od niej wzroku. Druga to niezbyt atrakcyjna kobieta, ale też nie jest jakaś totalnie brzydka. Gdybyś miał podejść, porozmawiać czy dowiedzieć się chociaż o imię do, której byś podszedł?

 

Podejrzewam, że do tej drugiej. Większość mężczyzn mając do wyboru poznanie dwóch kobiet, zazwyczaj wybiera tą „gorszą”, wierząc że to będzie łatwiej lub myśląc, że w przypadku porażki nie jest czym się przejmować.

Błąd.

Jesteś facetem stawiaj sobie wysoko poprzeczkę. Kobieta lubi zdecydowanych, pewnych siebie mężczyzn.

Kobieta, która ubiera się atrakcyjnie, spędza godziny w łazience, robiąc perfekcyjny makijaż nie robi tego po to, by wypróbować kosmetyki, które stoją u niej na półce, ona robi to by podobać się innym.

Każda z nas zdaje sobie sprawę ze swojej atrakcyjności. Dlatego czasami laski, które wychodzą  z imprezy bez poznania nowych osób zadają sobie pytanie: czemu?

Kobieta wychodzi na nocne imprezy by kogoś poznać (oczywiście zdarzają się wyjątki, ale nie o nich tutaj mowa). Ty też. Ile razy będąc na szkoleniu czy podczas prywatnego wyjścia w klubie dyskotekowym, widziałam dookoła mnóstwo facetów, którzy tylko z zazdrością i pożądaniem spoglądali na te piękne kobiety. Sami nic nie zrobili bo nie mieli odwagi. Ale czy rozmowa z drugą osobą to tak dużo? Nawet jeżeli jedna kobieta powie Ci „nie”, to świat się nie zawali, rozejrzyj się.

Przypomnij sobie sytuację kiedy ostatnio widziałeś kobietę, za która wszyscy potrafili się tylko oglądać. I wiesz co jest najśmieszniejsze? Nikt nic nie zrobił. Ona szła mijając wszystkich po kolei, widząc ich spojrzenia. I pomyśl, gdybyś to Ty był tym, który potrafił ją zatrzymać, i  w pierwszych zdaniach zainteresować, jakie pozytywne wywołał byś w niej zdziwienie i oczywiście zazdrość w oczach innych mężczyzn.

Kilka dni temu, późnym wieczorem dostałam sms od koleżanki: jestem na imprezie. Jest fajny chłopak, ale on się tylko do mnie uśmiecha. Co mam zrobić?
Napisałam jej: podejdź i powiedz, że zapraszasz go na parkiet.

Na parkiet nie poszli, ale wywiązała się z tego dłuższa rozmowa, którą skończyli pod jej drzwiami. A następnego dnia umówili się na piwo.

Zauważ, ze gdyby ona nie podeszła do niego najprawdopodobniej  ich wieczór zakończyłby się zupełnie inaczej i kto wie czy by się poznali.

Pozdrawiam

Aśka M.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Źrodło: SztukaFlirtu.pl

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Początkujący
Czytaj 61832 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:16

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Atrakcyjność wizualna