Wybrane artykuły

Prev Next

Zdobywanie kobiet modelem progresji emocjonalnej

Pamięć emocjonalnaSposób w jaki jesteś postrzegany przez kobietę która Ci się podoba, wynika bezpośrednio z tego, co ona pamięta na Twój temat. Innymi słowy, poprzez swoje zachowania (właściwe lub niewłaściwe)...

Atrakcyjność wizualna

Możesz powiedzieć, że temat brzmi banalnie i jest dla Ciebie znany, ale czy oby na pewno? W którymś ze swoich artykułów opisywałam czym jest atrakcyjność wizualna u mężczyzn, dzisiaj zajmę...

Myśl za siebie

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym skąd się biorą zasady?Wyobraź sobie, że kształtujesz jednostkę społeczną. Jednostka musi spełniać pewne określone założenia. Dziecko się rodzi i od początku jest uczone podążać za...

Lista rzeczy, które zawsze ułatwiają uwodzenie w klubach - NightGame

Dziś podzielę się z Tobą 5 zasadniczymi aspektami, które bez względu na okoliczności, zawsze sprawdzają się w lokalach nocnych.Możesz wyjść do klubu i sprawdzić to od razu. Trzymaj się poniższych...

Jak sprawić, aby to ona starała się na randce o Ciebie?

W jaki sposób sprawić, aby na spotkaniu z atrakcyjną kobietą to ona bardziej chciała pocałunku niż Ty, to ona bardziej chciała dalszego flirtu niż Ty i to ona starała się...

Ona gra w Twoją grę

Sytuacja klasyczna – znajdujesz się w określonym miejscu i w promieniu 10 metrów widzisz grupę, w której jest kobieta która Ci się podoba – albo przynajmniej widzisz pojedynczą dziewczynę, która...

Psychologia uwodzenia kobiet. Twój wygląd.

Uwodzenie kobiet (oraz uwodzenie mężczyzn nota bene) ma w zasadzie jeden czynnik wyjściowy – jest nim Twój wygląd.Wygląd każdej kobiety oraz każdego mężczyzny możemy ocenić w skali 1-10, gdzie 10...

Myśli o mnie, bo jestem

Siła zaistnienia w świecie percepcyjnym drugiego człowieka potrafi działać niesamowicie silnie.Teoretycznie, żyjemy w społeczeństwie i dziennie mamy kontakt z 30 - 70 osobami na różnym podłożu. Na ulicy i w...

wtorek, 16 listopad 2010 11:41

Poznaj 4 sekretne zasady Wyróżniony

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(5 głosów)

Chyba, że jesteś w tych kilku procentach populacji, które są bezwzględnie zadowolone ze swojej codzienności, z osób jakimi otaczają się na co dzień, ze sposobu w jaki te osoby czują się przy Tobie, z rzeczy które posiadasz, itd. W zależności ile masz lat czytając ten artykuł, albo posiadasz w umyśle projekcję rzeczywistości, która jest podobna do Twojej, ale pod ważnymi dla Ciebie względami lepsza – wówczas możesz swobodnie wierzyć, że kiedyś obudzisz się pewnego pogodnego poranka, a świat będzie mógł być taki jaki sobie wymarzyłeś...

Albo już zdałeś sobie sprawę, że pewien etap swojego życia przeżyłeś inaczej niż chciałeś.

Nie przeżyjesz drugi raz liceum, studiów, wesołego czasu bezpośrednio po nich, kiedy byłeś młodym dwudziesto-x-latkiem. Nie pożegnasz drugi raz tych lat, witając siebie jako trzydziestolatka. A „trzydziestka” zaczęła bieżąco ulatywać jeszcze szybciej, w zależności kim jesteś teraz.

Jeżeli część powyższych etapów życia masz jeszcze przed sobą – uwierz, że to boli bardzo głęboko, kiedy już nie możesz przeżyć czegoś, co zawsze jakoś odkładało się na „jeszcze nie teraz”.
Kiedy marzenie wciąż istnieje w Twoim umyśle, ale ciało w którym jesteś jest za stare lub nosi etykietkę „lat tyle a tyle” – wtedy możesz tylko się pocieszać, że przecież życie bajką nie jest...

Obudzisz się kiedyś?

Zwróć uwagę, jak bardzo poziom naszego życia zależy tak naprawdę od innych osób.
Od przyjaciół, którzy zaproszą Cię na wspaniałą imprezę, obudzą Cię o 3.40 nad ranem i dadzą Ci pół godziny na zebranie się, bo bak w aucie pełny, a po południu w planach piwo i obiad na tle Alp.

Albo te kilka osób, które sprawiły że spędziłeś swój dzień inaczej, niż te wszystkie poprzednie regularnie powtarzalne.

Ten jeden moment, w którym poznałeś kobietę która uśmiechnęła się do Ciebie i uśmiecha się do teraz, kiedy pomyśli o Tobie, bo ten pierwszy uśmiech sprawił, że przeżyliście razem wiele wspaniałych chwil.

Ci ludzie, którzy potrafili porozmawiać z Tobą kiedy tego potrzebowałeś, z którymi mogłeś czuć się dobrze, z którymi przeżyłeś nie jedną przygodę, zabawę, czas.

STOP. W tej rzeczywistości wielu z nich nigdy nie poznałeś.

Zauważ, że tak naprawdę kiedy nie masz takich osób w swoim życiu, to nie masz tych przygód, nie masz na co dzień szalonych imprez, nie ma kto zbudzić Cię o 3.40 nad ranem, nie ma kto uśmiechać się do Ciebie i o Ciebie rywalizować.

I spędzasz każdy kolejny dzień w sposób bardzo podobny. Regularny. Powtarzalny. Mający mało wspólnego z tym, jaki chciałbyś aby był. A wiek leci...

Osobiście pamiętam 50-latka na indywidualnym szkoleniu, który siedział z nami przy stoliku i w ostatni dzień kursu prawie ze łzami w oczach krzyczał „czemu ja nie jestem w waszym wieku, w waszym ciele”.

Wiesz kogo wtedy w nim zobaczyłem? Człowieka, który nigdy nie przeżył swoich marzeń. Zawsze przecież był następny dzień.
A teraz zdał sobie sprawę z tego, jak łatwo jednak można – i obudził się z tym będąc w 50-letnim ciele.

Prawda jest taka, że jak nie zaczniesz stawiać praktycznych kroków już dzisiaj, to z dużym prawdopodobieństwem nie zrobisz tego ani jutro, ani pojutrze. Za miesiąc wrócisz przypadkiem do tego tekstu i będziesz taki sam, w ciele o kolejny miesiąc starszym.

Doświadczenie pokazało mi, że jako człowiek, aby dobrze funkcjonować, tj. nie mieć stricte szarej rzeczywistości, potrzebujesz mieć szerokie grono bliskich znajomych.
Nie chodzi mi o znajomych od piwa, albo od wymienienia paru zdań raz na miesiąc. Piszę Tobie o ludziach, którzy realnie wnoszą coś do Twojej codzienności, coś innego niż poważne obowiązki.

Jeżeli będziesz miał swoją kobietę, minimum 3 bliskie przyjaciółki, minimum 4 bliskich przyjaciół – i osoby te również mają rozbudowaną codzienność – Ci ludzie nie pozwolą Tobie gnić w szarej rzeczywistości.

Nagle w Twoim życiu zaczną pojawiać się imprezy których nie było, zdarzenia o jakich wcześniej mogłeś pomarzyć, sytuacje, chwile i nowe osoby – które nigdy by nie istniały.
Wartościowe momenty, które w obecnym stanie rzeczy – ulatują Tobie w domu lub z nieodpowiednimi w Twojej ocenie osobami.

Jeżeli ograniczasz swoje życie towarzyskie do maksymalnie jednej, dwóch osób – robisz z siebie interpersonalnego ślepca.

Przytoczę tu słowa jednego z moich nauczycieli, Zana Perrion’a:
Chcieliśmy misji, a mamy trawnik do skoszenia.
Chcieliśmy zamku, a mamy kredyt hipoteczny.
Chcieliśmy wielkiej przygody, a mamy 2 tygodnie urlopu...


W ten sposób, to czego doświadczasz jest jedynie karykaturą Twojego prawdziwego życia, którego nigdy nie doświadczyłeś.

Czy wiesz, że w Twojej miejscowości była wczoraj niesamowita impreza?
Jednak nie poznałeś odpowiednio wcześniej tych osób, które były tam i chciały się z Tobą tam bawić.
Nawet nie widzą o Tobie, że jesteś.
A Twoje wspomnienia?
Zamiast przygody wśród niesamowitych przyjaciół, zapisały się w Twojej głowie wspomnienia zwykłego wieczoru. Tak jak i wspomnienia minionego roku.

Sam wiem, jakimi przypadkami były momenty w których poznałem ludzi, którzy dziś wnoszą bardzo wiele do mojego życia.
Te przypadki nie są trudne do inicjowania.
Tych sytuacji może być w Twoim życiu więcej.

Notabene, podczas prowadzenia zajęć interpersonalnych spostrzegłem ciekawą zależność – osoby, które miały w sposób zdrowy poukładane życie towarzyskie, nie miały większych problemów typu „o czym rozmawiać z obcymi”, albo o czym rozmawiać z kobietą na spotkaniu lub co ciekawego jej opowiedzieć.

Pozdrawiam

F.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Men2.pl

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Początkujący
Czytaj 39267 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:17

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Poznaj 4 sekretne zasady