Wybrane artykuły

Prev Next

Jak zrobić z niej seks-przyjaciółkę do 7 spotkania?

Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że mogąc zmieniać stan emocjonalny dziewczyny, który ona bezustannie kojarzy z Tobą - poprzez to co robisz i mówisz - możesz ukształtować układ emocjonalny...

Jak powinna wyglądać randka?

Masa mężczyzn umawia się z dziewczyną na randkę, ale w praktyce popełnia rażące błędy, które w efekcie odpychają kobietę, zamiast ją przyciągnąć.

Jak tworzyć szybkie połączenie emocjonalne z kobietą?

Fakt tego, że ona chce Ciebie blisko siebie (mentalnie / fizycznie), fakt tego że jesteś w jej myślach, fakt tego że ona ma ochotę na seks z Tobą, wynika z...

Pocałujesz trzy kobiety?

To pytanie jest do Ciebie. Dokładnie Ciebie. Umiałbyś wyjść do lokalu nocnego i pocałować 3 kobiety tego samego wieczoru? Od każdej z nich wziąć numer i umówić się w ciągu jednego...

Myśli o mnie, bo jestem

Siła zaistnienia w świecie percepcyjnym drugiego człowieka potrafi działać niesamowicie silnie.Teoretycznie, żyjemy w społeczeństwie i dziennie mamy kontakt z 30 - 70 osobami na różnym podłożu. Na ulicy i w...

Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze

Tak naprawdę Twoja wewnętrzna postawa ma zdecydowanie większy wpływ na sukces z kobietą, niż techniki uwodzenia, jakie wobec niej stosujesz.Techniki mają sens, owszem, ale bez solidnej postawy w Twoim zachowaniu,...

Ona gra w Twoją grę

Sytuacja klasyczna – znajdujesz się w określonym miejscu i w promieniu 10 metrów widzisz grupę, w której jest kobieta która Ci się podoba – albo przynajmniej widzisz pojedynczą dziewczynę, która...

Chcesz sprawić aby kobieta się zakochała?

Kiedy dziewczyna jest zakochana, odczuwa zbiór określonych emocji względem Ciebie. Istnieje pewien mechanizm psychologiczny, który odpowiada za selekcję wszystkich emocji, jakie pojawiają się w wyniku tego co robisz podczas spotkań...

czwartek, 28 lipiec 2011 15:46

Myśli o mnie, bo jestem

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(6 głosów)
Myśli o mnie Myśli o mnie Wingman.pl

Siła zaistnienia w świecie percepcyjnym drugiego człowieka potrafi działać niesamowicie silnie.
Teoretycznie, żyjemy w społeczeństwie i dziennie mamy kontakt z 30 - 70 osobami na różnym podłożu. Na ulicy i w środkach komunikacji miejskiej mijamy 150 - 400 osób dziennie.
Pomimo to, jedna osoba która nagle pojawi się w naszym świecie zaczyna przybierać na niesamowitym znaczeniu - osoba u której mamy szansę, albo przynajmniej w to wierzymy.

Sytuacja praktyczna - Michał rozpoczął kontakt z dwiema kobietami w warszawskim klubie wieczorowym, po czym do tejże grupy doszła koleżanka dziewczyn – kiedy więc dołączyłem i rozpoczęliśmy grupową konwersację przy filarze, przejąłem na siebie liderkę grupy, która może nie odpowiadała w 100% moim fantazjom, ale moje „zajęcie się nią” umożliwiło Michałowi pracę nad logistyką i dwiema jej koleżankami.
W efekcie Michał z dziewczynami zaprosili nas do boksu.
Spędziliśmy tam wszyscy resztę imprezy. Co się dzieje dalej – wróciłem do siebie, a laska przez 2 tygodnie wydzwania, pisze smsy, ma żal za brak inicjatywy kontaktu z mojej strony.
Dlaczego?
Bo taki byłem zajebisty? Bo nie ma innych fajnych kolesi w Warszawie?
Wątpię, olewałem to.
Chodzi o to, że w końcu poznała kogoś, kto jest nią seksualnie zainteresowany na poziomie, który dla kobiety oznacza akceptację wszystkiego co się dzieje i chęć posiadania faceta.
Zauważ, że ludzie mają zawsze jakieś określone otoczenie – rodzina, praca lub uczelnia, znajomi... tam wszędzie przewija się kilkadziesiąt osób, ale żadnej z nich nie ma jak nadać statusu potencjalnego partnera seksualnego, czy potencjalnej partnerki seksualnej.

"Kobiety atrakcyjne często adorowane są przez wielu mężczyzn i codziennie mają wybór" - ten mit jest w bardzo dużym stopniu społecznym przekłamaniem.

Facetom wydaje się powszechnie, że atrakcyjną kobietę trudno jest zdobyć, trudniej niż szarą myszkę.
Skąd powszechnie panujący pomysł, że łatwiej jest z brzydszymi? Chyba właśnie stąd, że facetom słabym wydaje się, że brzydsza ma mniej wymagań bo mniej ją osób chce, a "petarda" ma wymagania, bo "petardę" każdy chce, tak jakby "petarda" miała to wiedzieć i się to miało "petardzie" na życie codzienne w praktyce przekładać.
A tak naprawdę kto do niej podejdzie? Ile będzie tych osób? Większość to chojraki, nikt nie podejdzie.

Z mega atrakcyjną laską jest jak z mega przystojnym facetem. Niby każda chce przystojnego, więc będzie się laskom wydawać że tego mniej urokliwego łatwiej jakoś zdobyć, bo tego przystojnego wszystkie chcą i każda by chciała - a w praktyce niczego to nie zmienia i przystojniaki lądują u nas na kursach.

Takie jest niby założenie, że atrakcyjna laska jest adorowana. Ale rzeczywistość jest inna. Nieraz jest tylko tak, że każdy się na nią gapi i tyle. A przecież niczego jej nie brakuje.
Więc jest to stereotyp, który się przyjął. Stereotyp, często powstający subiektywnie w głowie mężczyzny bez kontaktu z taką kobietą - "bo z kimś gadała, bo 3 do niej podeszło i się odbili, bo pewnie ma kogoś" i tym podobne iluzje.

Kiedy kobieta zobaczy, że ma u Ciebie szanse, sama chce Cię zdobywać.
Wtedy gdy chce rozmawiać, bo jest wolna, ma potrzeby, jest zainteresowana, ma okazję.
Więc najpierw z nią porozmawiaj 10 minut i zwróć uwagę, czy ona w ogóle jest zainteresowana rozmową z Tobą.
Jeżeli tak, reszta się zgadza.

To o czym mówimy, to siła zaistnienia w jej rzeczywistości.
Za sam ten fakt, masz +100 punktów do seksualności w jej myśleniu. To tak jakbyś nagle Ty na domówce poznał atrakcyjną dziewczynę, która jest Tobą zainteresowana – czujesz tą moc z jaką o takiej dziewczynie byś rozmyślał?
Powiem Ci jeszcze więcej.
Wyobraź sobie, że na domówce jest 10 lasek o skali urody od 8 do 10 w Twoim mniemaniu, ale tylko jedna z nich wyraźnie od godziny daje Ci wszelkie znaki zainteresowania – tu Cię chwyci za kolanko przechodząc, tu dotknie wstając, tu spojrzy, tu pobawi się dłonią po dekolcie naprzeciwko Ciebie i ona ma 8/10.
Wychodzisz do kibla i wracasz.
Koło której z nich wolisz usiąść?

To samo dzieje się w lokalu nocnym.
"Owszem, fajnych kolesi jest tysiąc dokoła. Ale TEN gada ze mną..."

Pozdrawiam
Daniel (F.)
psychotechniki.pl

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Początkujący
Czytaj 54559 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:10
Więcej z tej kategorii: « Ona gra w Twoją grę

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Myśli o mnie, bo jestem