Wybrane artykuły

Prev Next

Myśli o mnie, bo jestem

Siła zaistnienia w świecie percepcyjnym drugiego człowieka potrafi działać niesamowicie silnie.Teoretycznie, żyjemy w społeczeństwie i dziennie mamy kontakt z 30 - 70 osobami na różnym podłożu. Na ulicy i w...

Myśl za siebie

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym skąd się biorą zasady?Wyobraź sobie, że kształtujesz jednostkę społeczną. Jednostka musi spełniać pewne określone założenia. Dziecko się rodzi i od początku jest uczone podążać za...

Jak zrobić z niej seks-przyjaciółkę do 7 spotkania?

Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że mogąc zmieniać stan emocjonalny dziewczyny, który ona bezustannie kojarzy z Tobą - poprzez to co robisz i mówisz - możesz ukształtować układ emocjonalny...

Jak wejść w ukochaną studentkę?

To zaskakujące, jak duża grupa mężczyzn stara się zdobyć kobietę, popisując się przed nią. Zobaczyłeś ją, masz z nią nawet jakiś kontakt w towarzystwie, podoba Ci się, co robisz?

Jak tworzyć szybkie połączenie emocjonalne z kobietą?

Fakt tego, że ona chce Ciebie blisko siebie (mentalnie / fizycznie), fakt tego że jesteś w jej myślach, fakt tego że ona ma ochotę na seks z Tobą, wynika z...

Na czym polega czytanie jej z oczu?

Ten aspekt flirtu nie jest zwykłym bajerem na kobietę, ale w całości opiera się na kierowaniu jej uwagi do wewnątrz i łączeniu tego z Twoją osobą (trochę psychologii). Traktuj to jako...

Chcesz sprawić aby kobieta się zakochała?

Kiedy dziewczyna jest zakochana, odczuwa zbiór określonych emocji względem Ciebie. Istnieje pewien mechanizm psychologiczny, który odpowiada za selekcję wszystkich emocji, jakie pojawiają się w wyniku tego co robisz podczas spotkań...

Ona gra w Twoją grę

Sytuacja klasyczna – znajdujesz się w określonym miejscu i w promieniu 10 metrów widzisz grupę, w której jest kobieta która Ci się podoba – albo przynajmniej widzisz pojedynczą dziewczynę, która...

środa, 20 kwiecień 2011 16:45

Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(5 głosów)
Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze Wingman.pl

Tak naprawdę Twoja wewnętrzna postawa ma zdecydowanie większy wpływ na sukces z kobietą, niż techniki uwodzenia, jakie wobec niej stosujesz.
Techniki mają sens, owszem, ale bez solidnej postawy w Twoim zachowaniu, postrzeganiu i reagowaniu na nią - nie przydadzą Ci się.

Twoje życie, znajomi, wyjazdy, hobby, cała Twoja osobowość, Twoje doświadczenie i charakter, tworzą pewną wartość na którą masz wpływ, z której jesteś zadowolony lub nie.
Ale jest też pewna wartość seksualna Twojej osoby, która bierze się znikąd – jest ot tak, poruszasz się po tym świecie w postaci, która jest seksualnie atrakcyjna dla naprawdę wielu kobiet jakie mijasz na ulicy, jeśli nie większości – i nie jest to żadną Twoją zasługą.
Umiesz ocenić która dziewczyna jest bardzo ładna, która jest OK., której byś nie dotknął, ale prawda jest taka, że większości kobiet, które mijasz w swoim ulubionym zakresie wiekowym (pomijając skrajności), nie wygoniłbyś spod kołdry.

Jeżeli jesteś mężczyzną heteroseksualnym, nie dostrzegasz w sobie seksualnego piękna, a w niej tak, w związku z czym z miejsca nie widzisz potencjału własnej wartości, tej wynikającej znikąd.
To działa w obie strony.
Pamiętam jak dziś sytuację w warszawskim klubie wieczorowym, kiedy w łazience rozmawiają 2 laski między sobą i jedna z nich stwierdza, że ta koszulka fajnie na niej leży, że fajny zakup zrobiła, że wreszcie się sobie podoba i ma odwagę zaczepiać facetów wzrokiem... patrzę na twarz, patrzę na ciało... laska z poziomem atrakcyjności 9/10.
Kobieta na ogół nie zdaje sobie sprawy ze swojej atrakcyjności, wbrew temu co mężczyźni powszechnie uważają i powtarzają między sobą.
Podobnie jak przystojny facet często nawet nie wie że jest przystojny, nie umie tego sam ocenić, ponieważ seksualnie sam na siebie nie działa. Musiałby chociaż na chwilę stać się kobietą, żeby zrozumieć jak działa na przeciwną płeć samą swoją egzystencją.

Kobiety pragną seksu na tym samym poziomie co mężczyźni, jeśli nie bardziej. Nie oznacza to jednak, że laski zaczną biegać z cyckami na wierzchu i gwałcić facetów po ciemnych zakątkach.
Po pierwsze, społeczeństwo skonstruowane zostało w taki sposób, że kobieta musi skrywać się ze swoją seksualnością. Jeżeli facet na domowej imprezie zaliczy 5 lasek, to jest playboy. Jeżeli dziewczyna na domówce zrobi to z 5, jest dziwką. Skrajnie niesprawiedliwe, prawda?
Ona ma takie same zachcianki seksualne jak Ty, tylko obnoszenie się z nimi wobec świata zewnętrznego jest odmienne, bo taką mamy kulturę.
Ona będąc "niedostępna" cieleśnie przez pierwszą randkę myśli, że to podnosi jej wartość w Twoich oczach, bo inaczej wyszłaby na łatwą i pomyślałbyś sobie o niej źle!
Kiedy więc udaje niedostępną lub mało zainteresowaną, a wszystkie znaki na niebie i na ziemi mówią inaczej, tak naprawdę jest to jej flirt, jej sposób na Ciebie, w który ona wierzy – Ty odchodzisz z nią od baru, zamówiliście napoje, wskazujesz na pusty stolik przy barze i chcesz na moment z nią tam usiąść (izolacja), ona machnie oczętami i powie Tobie „tu chcesz siadać, nie możemy od razu wrócić do nich?”, a w myśli „jest! - chyba mam go na haczyku!”.

Wewnętrzne postrzeganie
Najzabawniejsze jest, że kiedy Ty myślisz że ją wyrwałeś, ona w swojej głowie myśli, że to ona wyrwała Ciebie.
Ty podchodzisz i zaczynasz kontakt, ona chwilę potem kombinuje jak Cię wyrwać. Poznaliście się, w mniemaniu jej i jej koleżanek to ona sobie wyrwała faceta. Skończyło się seksem tej samej nocy? W jej myśleniu to ona sobie poznała gościa i go bzyknęła.
A to że to Ty podszedłeś i zagadałeś jest kompletnie nieistotne. W jej mniemaniu ona to sprowokowała.
Pamiętam niejednokrotną sytuację ze szkolenia - kiedy kursant podchodzi do dziewczyny w klubie wieczorowym i rozpoczyna kontakt, a 3 minuty później ucieka, bo nie wie jak to poprowadzić, bo dopiero zaczyna się uczyć.
Wiesz co najczęściej ma w głowie taka dziewczyna?
Że spodobała mu się, bo podszedł i zagadał. I że musiała coś ewidentnie spieprzyć, skoro 3 minuty później już odchodzi i nie kontynuuje tego.
Jeżeli spotykam się z dziewczyną i nagle przestanę, ona pomyśli że mnie sobą nie zainteresowała.
Jeżeli spotykamy się nadal, jej wydaje się, że widocznie umiała mnie sobą zainteresować.
Im więcej wiesz, im więcej masz z kobietami doświadczenia, tym łatwiej jest Tobie z tą wiedzą iść na nową randkę, spotkanie albo poznać kobietę w określonym miejscu wiedząc, że to ona w swojej głowie stara się przed środowiskiem zewnętrznym (Tobą) dobrze wypaść.

Pozdrawiam
Daniel (F.)

 

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Początkujący
Czytaj 166593 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:13

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze