Wybrane artykuły

Prev Next

Ona gra w Twoją grę

Sytuacja klasyczna – znajdujesz się w określonym miejscu i w promieniu 10 metrów widzisz grupę, w której jest kobieta która Ci się podoba – albo przynajmniej widzisz pojedynczą dziewczynę, która...

Zdobywanie kobiet modelem progresji emocjonalnej

Pamięć emocjonalnaSposób w jaki jesteś postrzegany przez kobietę która Ci się podoba, wynika bezpośrednio z tego, co ona pamięta na Twój temat. Innymi słowy, poprzez swoje zachowania (właściwe lub niewłaściwe)...

Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze

Tak naprawdę Twoja wewnętrzna postawa ma zdecydowanie większy wpływ na sukces z kobietą, niż techniki uwodzenia, jakie wobec niej stosujesz.Techniki mają sens, owszem, ale bez solidnej postawy w Twoim zachowaniu,...

Atrakcyjność wizualna

Możesz powiedzieć, że temat brzmi banalnie i jest dla Ciebie znany, ale czy oby na pewno? W którymś ze swoich artykułów opisywałam czym jest atrakcyjność wizualna u mężczyzn, dzisiaj zajmę...

Chcesz sprawić aby kobieta się zakochała?

Kiedy dziewczyna jest zakochana, odczuwa zbiór określonych emocji względem Ciebie. Istnieje pewien mechanizm psychologiczny, który odpowiada za selekcję wszystkich emocji, jakie pojawiają się w wyniku tego co robisz podczas spotkań...

Pocałujesz trzy kobiety?

To pytanie jest do Ciebie. Dokładnie Ciebie. Umiałbyś wyjść do lokalu nocnego i pocałować 3 kobiety tego samego wieczoru? Od każdej z nich wziąć numer i umówić się w ciągu jednego...

Jak nieśmiały facet może zakręcić w głowie atrakcyjnej dziewczynie? Poznaj 4 sekretne zasady.

Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że mogąc - poprzez to co robisz i mówisz - zmieniać stan emocjonalny kobiety, który ona bezustannie kojarzy z Tobą, możesz kształtować układ emocjonalny...

Na czym polega czytanie jej z oczu?

Ten aspekt flirtu nie jest zwykłym bajerem na kobietę, ale w całości opiera się na kierowaniu jej uwagi do wewnątrz i łączeniu tego z Twoją osobą (trochę psychologii). Traktuj to jako...

piątek, 08 kwiecień 2011 15:12

Jak wejść w ukochaną studentkę?

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(4 głosów)
Jak wejść w ukochaną studentkę Jak wejść w ukochaną studentkę Wingman.pl

To zaskakujące, jak duża grupa mężczyzn stara się zdobyć kobietę, popisując się przed nią. Zobaczyłeś ją, masz z nią nawet jakiś kontakt w towarzystwie, podoba Ci się, co robisz?

Większość w tym momencie stara się złapać z nią lepszy kontakt i dobrze przed nią zaprezentować. Większość stara się dobrze zabłysnąć na tej imprezie, stara się dobrze wypaść w jej oczach, uzyskać akceptację swojej osoby, chce zaimponować dziewczynie i uniknąć odrzucenia. Rozmawiając z nią zachowujesz się pod nią, za cenę akceptacji i dostępu do jej ciałka. Wydaje Ci się, że jeżeli postarasz się i zrobisz na niej niesamowite wrażenie (jakoś), to uda Ci się zyskać jej przychylność i ona się z Tobą umówi.

Zła metoda.

Oprócz swoich przekonań, potrzebujesz jeszcze umieć wciągać innych w swoje przekonania, tak byś Ty widząc świat na pomarańczowo mógł pokazać go innym, w takich właśnie kolorach.
Dlatego musisz posiadać silną wewnętrzną rzeczywistość, jednak sama silna wewnętrzna rzeczywistość to za mało, trzeba jeszcze umieć innych w nią wciągnąć.

Wczoraj znajomy oznajmił mi, że w środę przyjeżdża jego kobieta do naszego miasta i z tej okazji organizujemy kameralną imprezę, bo w końcu ma okazję przedstawić ją swoim znajomym. Zaznaczył przy tym, że w razie czego, ona ma nie wiedzieć o tym że… [i tu padły, jak dla mnie zwyczajne, elementy jego rzeczywistości, które sprawiają mu radość, ale chce je przed nią ukryć, bo jej poglądy i jej wizja świata może tego nie zaakceptować].
I nie chodziło tu o jakieś konkretne wydarzenia, tylko o coś przewlekłego w jego rzeczywistości.
W tej sytuacji, to jego kobieta ma silniejszą rzeczywistość w swojej głowie i on się do tego dopasowuje, za cenę nie bycia odrzuconym, czyli za cenę akceptacji.
W jej wizji świata, rzecz X jest zła, a w jego wizji świata jest dobra. To co powinien zrobić, to wciągnąć ją w swoją rzeczywistość, w której ona zrozumie, że X jest dobre. I nie chodzi tu tyle o fizycznie samo X, co o znaczenie ogólne jakie takie dopasowania niosą za sobą.

Przekonania wewnętrzne

Jeżeli chcesz poznać seksowną studentkę nocą i ona ma przekonania, że jest HOT laską i może mieć każdego, to mówimy o jej przekonaniach wewnętrznych.
Jeżeli Ty masz w swojej głowie przekonanie, że masz do wyboru naprawdę wiele kobiet i z ciekawości sprawdzisz, co ten słodki kociak z konkretnym dekoltem przy barze ma swoim charakterem do zaoferowania, to również mówimy o Twoich przekonaniach wewnętrznych.

Tyle że posiadanie wewnętrznych przekonań (wewnętrznej rzeczywistości) to za mało, z tego względu albo uznasz, że dla kociaka przy barze możesz odejść od swoich zasad ,byleby ją mieć, bo w końcu chodzi o zabawę fizyczną z kociakiem, a nie o udowadnianie komuś szlachetnych zasad i wychodzenie z niczym - albo sprawisz, że kociak zrozumie, że w końcu trafił się ktoś, o kogo to ona musi się chociaż chwilę postarać i dobrze pokazać, bo jej ładny dekolt wystarczył żeby Ciebie przyciągnąć, ale nie wystarczy aby Ciebie zatrzymać.

Kobieta statystycznie obcuje z mężczyznami, którzy w większości będą zachowywać się pod nią – dopasowywać poglądy, przedstawiać jej wizję swojego świata, która pasuje do jej poglądów i będą starali się „robić wrażenie” – w takim przypadku, mężczyzna został wciągnięty do wewnętrznej rzeczywistości kobiety – w której to co różowe, ma pozostać różowe, dlatego przemalujesz swoje auto na różowo kiedy wieczorem przyjedziesz po nią. Gdybyś jednak przyjechał czarnym, otworzyłbyś jej drzwi mówiąc „w czerni prezentujesz się lepiej, z różem już skończyliśmy” – Ty wciągnąłbyś ją w swoją rzeczywistość.
To oczywiście metafora.

Wiele razy spotkasz się z kobietą, która w swojej wewnętrznej rzeczywistości posiada poglądy takie jak:
•    nie uprawiam seksu na pierwszych spotkaniach;
•    seks poza związkiem jest niemoralny (ze mną trzeba chodzić, wtedy mogę się bzykać);
•    mężczyzna musi się o mnie starać;
•    jeszcze za wcześnie, żeby się całować;
•    nie akceptuję trójkątów;

Jeżeli podczas spotkania ona wciągnie Cię w swoją rzeczywistość, to masz pozamiatane. Dlatego umiejętność wciągania kobiet w swoją rzeczywistość jest NIEOCENIONA i NIEZBĘDNA, jeżeli na poważnie myślisz o nauczeniu się umiejętności towarzyskich z kobietami.
Wciąganie w czyjąś rzeczywistość działa z efektem kuli śniegowej – im bardziej ktoś zaczyna być wsysany w czyjąś rzeczywistość, tym łatwiej wchodzi w jej kolejne aspekty.

Osobiście znam faceta, któremu fizycznie spodobała się dziewczyna, o jak się później okazało przekonaniach typu „mogę się kochać tylko z tym jedynym dopiero po ślubie”. Brzmiało śmiesznie z początku, ale czy uwierzysz, że minęły już 2 tygodnie ich związku, a oni nie spali ze sobą i sytuacja nie rokuje, że w najbliższym czasie będą? Facet dał się jej wciągnąć w jej rzeczywistość, zamiast zrobić odwrotnie.

Związek może zacząć się od seksu, chociaż nie zawsze seks jest rozpoczęciem związku. Przyjaźń + całowanie się to NIE JEST związek, chyba że ktoś lubi się oszukiwać. Dlatego spotykamy się, spędzamy fajnie czas na poziomie towarzyskim, imprezowym, intelektualnym i intymnym – jeżeli przez dłuższy czas nam się to spodoba, możemy myśleć o związku lub o zachowaniu aktualnej relacji.
Powyższy akapit to pogląd, jaki jest w mojej wewnętrznej rzeczywistości. Wciąganie lasek w tą rzeczywistość nie jest dla mnie ani przez moment trudne, to zawsze jest ta sama sekwencja postępowania względem niej.

W tym artykule zwracam Twoją uwagę na fakt, że umiejętność wciągania kobiety w swoją rzeczywistość jest umiejętnością niezbędną w budowaniu ramy waszej relacji. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, popatrz jak ona to robi z Tobą i zrób to samo. Lub zadbaj o spotkanie osobiste ze mną, wtedy możesz nauczyć się tego szybciej.

Zaznaczam jedną rzecz – nie twierdzę, że bycie wciągniętym w jej świat jest w 100% złe. W jej świecie za prawie każdym razem jest bardzo wiele naprawdę fascynujących rzeczy, punktów widzenia, doświadczeń, w które ja lubię wnikać, być przez nią wciągniętym. Jednak dokonuję selekcji, w co wchodzę, jeżeli miałbym wejść w stalowe majtki zamknięte na kłódkę – zdecydowanie zmieniam „kierunek turystyki”.

Podpowiedź – ilekroć dziewczyna będzie próbowała wciągać Cię w swój świat, zadaj sobie pytanie - czy wieczna wstrzemięźliwość ma być sposobem na zdobywanie gorących kociaków?

Morał na dziś

Zacznij wciągać w swoją rzeczywistość (poglądy, swoje zdanie, kierunek myślenia, interpretację świata) nie tylko kobiety, które poznajesz, ale ludzi w ogóle. Zarówno tych nowych, jak i tych z Twojego aktualnego otoczenia.
Zastanów się co się stanie, kiedy Ty staniesz się centrum, nabierzesz większej pewności siebie i przekonania do siebie samego, a ludzie dokoła będą wsysani w Twoją energię?

Pozdrawiam

F.
SztukaUwodzenia

 

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Zaawansowany
Czytaj 44681 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:13

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Jak wejść w ukochaną studentkę?